instagram.com/victoriassecret

Značka Victoria´s Secret je asi najpopulárnejšou značkou spodného prádla. Prezentuje sa nádhernými modelkami, s dokonalou postavou. Alessanda Ambrossio, Heidi Klum, Adriana Lima, Behati Prinsloo, Sara Sampaio, či Karolína Kurková sú len niektoré z populárnych mien, ktoré mali alebo ešte stále majú tú česť byť anjelikmi tejto značky. No čo je ich skutočným TAJOMSTVOM dokonalej postavy, ktorou sa každoročne prezentujú na prehliadke?

Všetci dobre vieme, že modelky majú svojich osobných trénerov, zdravotných poradcov, stylistov a kozmetičky, ktorí sa spolu podieľajú na tom, aby vyzerali presne tak, ako vyzerajú. No to, čo sme doteraz nevedeli, je ich tajomstvo, vďaka ktorému sa ráno prebúdzajú krásne.

Našťastie sa o tieto tajomstvá rozhodli podeliť s reportérmi, ktorý boli v zákulisí prehliadky a poriadne ich vyspovedali. Anjelici tvrdia, že kľúčom k úspechu je udržanie základnej a jednoduchej rutiny, ktorá ich dovedie k perfektnému výsledku.

Asi najpopulárnejšou radou tohtoročných Victoria´s Secret modeliek bolo, dodržiavanie pitného režimu a zdravých raňajok. Zopár modeliek, svoje raňajky pripravuje zmiešaním rôznych ingrediencií: Megan May Williams, že si rada pridáva citrón a kolagén do jej smoothies, čím sa jej podarí vypnúť pleť. Nadine Leopold tvrdí, že zázvor, ktorý si dáva do smoothie sťahuje zápaly a opuchy tváre. Alannah Walton svoj deň začína zeleným smoothie, ktorý obsahuje kel a špenát!

Fitness tipy a tipy starostlivosť o pleť

Walton spolu s jej dobrou kamarátkou Maiou Cotton pre nás majú aj fitness tip, ktorým je boxovanie. Box je skvelým nástrojom na uvoľnenie stresu, pri ktorom páliš nesmierne množstvo kalórii a zároveň tvaruješ a posilňuješ svaly celého tela. Herieth Paul k tomu dodáva, že jej pomáha na uvoľnenie stresu meditácia, ktorá sa zaručene odráža aj na jej výzore.

 

Čo sa týka starostlivosti o svoju pleť, tipy prezradili Herieth PaulCandice Swanepoel, ktorá hovorí, že tvárový peeling je základom jej starostlivosti o pleť, pričom odporúča lacný a účinný peeling, ktorý si vieš vytvoriť zmiešaním kokosového oleja a trstinového cukru. Paul zas upozorňuje na dôležitosť dôkladného odlíčenia pred tým, než ide spať.

Aj keď sú tieto tipy ku kráse jednoduché a ich zrealizovanie by nemalo robiť problém žiadnej z nás, rada by som pripomenula, že najkrajšia je žena, ktorá sa vo svojom tele cíti dobre! Preto sa snaž pre seba robiť vždy len to, čo ti vyhovuje a vďaka čomu, sa cítiš krásna a máš sa rada.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty