instagram.com/sannevloet, instagram.com/romeestrijd instagram.com/karolinakurkova

Už dávno nie je pravdou, že modelky nič nejedia, prípadne konzumujú vatové tampóny a podobné šialenstvá. V súčasnom modelingu je zdravý životný štýl pomyselným kľúčom k víťazstvu. Tak čo, skúsiš sa aj ty inšpirovať práve nimi? 

Modelky v minulosti a aj teraz svojím zovňajškom pôsobia akoby nejedli vôbec nič a poväčšina ľudí žije v tejto mylnej predstave. Ale povedzme si úprimne, ako by mohla žena žiť bez toho, aby do seba nedala ani čo i len kúsok jablka? Dnes je však všetko úplne inak.

Tieto idoly mnohých žien sa rozhodli dať verejnosti najavo, ako a čo jedia najmä kvôli inšpirácií, ale aj preto, aby ľudia videli, že celé dni nepijú len vodu a nežijú zo vzduchu. Vybrali sme si pre teba 3 modelky, ktoré svojím jedálničkom ohurujú svet a väčšina z receptov sú jednoduché na prípravu. Preto neváhaj a vyskúšaj ich.

Sanne Vloet

Jedna z prvých modeliek, ktorá sa rozhodla ukázať svetu svoje stravovacie návyky. Síce nie je tá najznámejšia, no jednoznačne musíme povedať, že patrí medzi tie najkrajšie. Sanne má 24 rokov a už stihla za svoj život mnoho vecí, ako napríklad dvakrát predvádzala na najznámejšej a najsledovanejšej módnej show Victoria’s Secret. Jej jedálniček sa skladá najmä zo zeleniny, množstva bielkovín a zdravých tukov, ktoré sú pre nás a rovnako aj pre modelky veľmi dôležité.

Romee Strijd

Svetoznáma modelka a Victoria’s Secret Angel v jednej osobe. Aj takto môžeme nazvať Romee, na ktorú jednoznačne neplatí prívlastok blondína. Rovesníčka so Sanne sa stravuje na podobnej báze. V jej vlogoch ti ukáže, ako sa dokážeš zdravo stravovať aj počas cestovania, keďže za prácou musí dochádzať a pritom vyzerať vždy perfektne.

Karolina Kurkova

Rodáčka od našich západných susedov, žijúca v USA sa tiež pochválila svojím jedálničkom, ktorý je skutočne inšpiratívny. Avšak ako mamička dvoch detí musí myslieť prakticky a svoje stravovanie aspoň trošku prispôsobiť svojim chlapcom. Napriek tomu ti ukáže recept ako si pripraviť domáce rastlinné mlieko.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness