instagram/bejba99/sicilystyle_official

Aj napriek aktuálnej situácii sa aj tento rok konali Bratislavské módne dni, ktoré patria k významnému fashion sviatku na Slovensku. Svoje modely tu mohli predstaviť viacerí návrhári, aj keď sa prehliadky vysielali online. Niektoré modelky sa však na obrazovky nedostali. A to zrejme kvôli tomu, že ich nepredvádzali „typické“ 90-60-90. 

Krásna žena nie je len tá, ktorú sme kedysi videli na svetových mólach. To si uvedomujú mnohé známe značky a oslavu ženskosti hlásia aj vďaka modelkám, ktoré sú tzv. „plus size“. Práve tieto krásky s krivkami si vybrala aj Andrea Koreňová pre svoju značku Sicily style. Návrhárka túži po tom, aby sa v jej nádherných šatách cítili všetky ženy ako kráľovné.

Diváci si však práve jej kolekciu naplno užiť nemohli. Organizátori totiž vystrihli časť prehliadky, počas ktorej mali prísť na mólo pôvabné moletky a odvysielali iba časť so štíhlymi modelkami, a teda tými, ktoré asi predstavujú ich ideál krásy.

A to aj napriek tomu, že pri záverečnom nástupe na mólo a potlesku pre návrhárku bolo v pozadí vidieť, že sú tam aj modely, ktoré odprezentované neboli. Jednou z prevádzajúcich bola aj Beáta Rusnáková, ktorá sa zúčastnila poslednej Farmy. Tá si servítku pred ústa nedala a celú vec patrične okomentovala. Za pravdu jej dali aj mnohí ďalší, ktorí to celé označili za jeden obrovský škandál.

Takto sa Bejba vyjadrila na Instagrame k celej situácii:

zdroj: instagram/bejba99

zdroj: instagram/bejba99

zdroj: instagram/bejba99

Po tom, čo informáciu o vystrihnutí moletiek z prehliadky zdieľala s verejnosťou, začalo sa ozývať množstvo žien, ktoré túto slovenskú fashion show nadobro odsúdili. Medzi nimi bola napríklad aj speváčka Ronie.

zdroj: instagram/ronieofficial

zdroj: instagram/ronieofficial

Je podľa teba v poriadku, že organizátori vystrihli časť so ženami, ktoré im evidentne nezapadali medzi ostatné?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News