instagram.com/sierrafurtado, instagram.com/golden_barbie

Leto plné slnka a tepla je už na dosah ruky. Neodmysliteľnou súčasťou sú aj festivaly, ktorých je rok od roku stále viac.

Nedávno sme pre teba pripravili aj zoznam tých najlepších festivalov tohto roka, ktoré si nesmieš nechať ujsť. Môžeš tam vidieť svojich obľúbených spevákov či kapely, stretnúť nových ľudí  a v neposlednom rade ukázať svoje módne kreácie svetu. Pripravili sme si pre teba 5 trendov pre rok 2019, v ktorých zažiariš.

Obleč si dúhu

Pre niekoho farebné peklo pre druhého dokonalá súhra. Avšak netreba sa báť! Nebudeš vyzerať ako od kolotočov. Maj na pamäti, že festivalové outfity môžu, ba dokonca musia byť výstredné. Môžeš sa inšpirovať napríklad Jasmine Sanders, ktorá si svoj denimový outfit ozvláštnila dúhou.

View this post on Instagram

I lost my wristband 🤷🏼‍♀️ @jordache #ad

A post shared by Jasmine Sanders (@golden_barbie) on

Boohoo style

Nežné, jemné outfity v prírodných farbách, v ktorých budeš neprehliadnuteľná. Najčastejšie je kombinovanie boohoo šiat s kovbojskými čižmami a klobúkom či šatkou. Na doplnkoch sa tento raz nešetrí. Dosť nie je nikdy dosť! O tom vie svoje aj Sierra Furtado.

View this post on Instagram

Howdy bitches🌵🤠Stagecoach Day 1!

A post shared by Sierra Furtado (@sierrafurtado) on

Poď s kožou na trh

Ak si odvážna a máš chuť experimentovať tento look bude ako stvorený pre teba. Nie je to však o tom, že teraz budeš chodiť nahá. Namiesto toho zvoľ priehľadné materiály aby si vytvorila odvážny no stále nositeľný look. Pomôže ti aj Alessandra Falcone, ktorá vie ako na to.

Tie dye je späť

Móda minulosti hlási comeback a s ňou aj batikovaný vzor. Mnohými milovaný aj nenávidený, no podľa nás je to must-have leta 2019. Či už zvolíš tričko, šaty alebo nohavice je už na tebe, festivalové outfity sú o kreativite.  Módna ikona Gigi Hadid sa na festivale Coachella ukázala v krásnom batikovanom overale. Nemusíš však tieto kúsky kupovať len v obchode, jednoducho si ich vyrobiš aj v pohodlí domova.

Neón náš každodenný

Jedným z najväčších módnych ošiaľov roku 2019 je jednoznačne neón. Nájdeš ho skutočne všade. Každý kúsok oblečenia je už aj v neónovej verzii a vo farbách od výmyslu sveta. Na svete sú len tí, ktorí ho milujú alebo nenávidia, nič medzi. Do klubu neon lovers patrí aj Josephine Skriver, ktorá sa nebojí experimentovať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista