Photo by Jonathan Borba on Unsplash.com

Určite sa už každá z nás stretla s rôznymi typmi ľudí. Niektorí nás potešili, iní ranili a niektorých milujeme dodnes. Nikdy nevieš, čo ten druhý prežíval v čase, keď si ho spoznala, a preto netreba súdiť. No existuje spôsob, ktorým môžeš ochrániť seba od mužov, ktorí nevyhľadávajú nič iné ako rozptýlenie a zábavu. Preto buď pozorná a všímaj si tieto znamenia, ktoré ti napovedia o tom, aké zámery daný chlapec s tebou má.

1. Záujem do akej hĺbky sa o teba zaujíma? Chce poznať tvoje plány na nasledujúce roky, alebo len na večer? Pýta sa ťa na tajné sny, alebo ti túto otázku položí vtedy, keď má ruku na tvojom stehne? Musíš poznať či sa o teba zaujíma skutočne, alebo len povrchne.

2. Randezobral ťa niekam na rande? Ukázal ti pekné a zaujímavé miesta? Vymýšľa plány, ktoré ťa potešia? Ak sú vaše stretnutia len u neho alebo u teba, pričom nerobíte nič iné len „pozeráte filmy“ a on si nerobí žiadnu námahu na to, aby ste niekam šli, asi to nebude chlap na vzťah.

3. Správanie na verejnosti – sama najlepšie vieš, ako sa cítiš keď pri tebe kráča. Položí ti ruku na pás, alebo si ťa chytí za tú tvoju? Možno ho ospravedlňuješ, že len neuznáva prejavy náklonnosti na verejnosti, pravdou je, že muž ktorý je na svoju ženu hrdý, dá všetkým najavo, že patrí práve k nemu.

4. Rozhovory – dokážeš mu povedať všetko, bez toho, aby si pri tom mala zlý pocit? Majú vaše rozhovory hlavu a pätu, a cítiš sa po nich bližšie k nemu? Alebo sú témy, ktorým sa radšej vyhýbaš, pretože by ich aj tak nepochopil. Konverzácie sú vo vzťahu kľúčové, a pokiaľ vidíš, že nemá záujem s tebou niečo rozoberať a riešiť, radšej ber nohy na plecia a uteč.

zdroj: Photo by ola symolon on Unsplash.com

5. Komplimenty –nič nepoteší ženu viac, ako keď jej muž niečo pochváli. Či už sa to týka vzhľadu alebo nejakej vlastnosti, kompliment je , vždy bol aj bude cestou k ženskému srdcu. Dôležité nie je len to, či ti ten kompliment dá, ale hlavne to kedy ti ho povie. Ak je to v situácii, pri ktorej vie, že z toho bude niečo mať, veľmi sa to neráta. Ten správny chlap ti pošepká pekné slovo len tak, pretože keď sa na teba pozrie, cíti to tak.

6. Nálada – zamysli sa nad tým, či ste sa stretli len keď ste mali dobrý deň a dobrú náladu, alebo ťa vedel podržať aj v tých horších? Aj keď si vravíš, že si veľké dievča a všetko dokážeš zvládnuť aj sama, je fajn mať pri sebe človeka, ktorý ti pomôže uvoľniť sa a pozdvihnúť náladu. Ak mu na tebe záleží, nebude sa môcť pozerať na to, keď si smutná.

7. Priatelia –poznáš tých jeho? A zaujíma sa o to, aby spoznal tvoje najlepšie priateľky? Opäť sa budem opakovať, ale ak ťa má rád, bude ťa chcieť predstaviť svojim priateľom. Si skvelá a on sa predsa má s čím pochváliť, nie ?

8. Činy – má len „husté“ reči, alebo sa ich snaží naplniť? Sleduj aký je zodpovedný a ako sa správa k iným ľuďom v tvojej prítomnosti. Dodrží svoje slovo? Alebo len tak trepne, čo ho v danej chvíli napadne a pár chvíľ neskôr na to zabudne. Muž, ktorý to s tebou myslí vážne si dá záležať na tom, aby plnil to čo sľúbil alebo povedal. Nechce pred tebou vyzerať neschopný, a snaží sa ukázať v tom najlepšom svetle.

Predtým, ako si vyberieš chlapca, ktorý od začiatku vysiela signály, že chce vzťah, musíš si položiť otázku, či si na to pripravená rovnako ako on. AK budeš vedieť čo presne chceš, verím tomu, že tvoja intuícia ti napovie, ktorý človek sa k tebe dokonalo hodí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating