Potrebuje rešpekt. Potrebuje partnera, ktorý bude rešpektovať jej rozhodnutia a plne ju podporovať. Potrebuje, aby rešpektoval jej plány do budúcna, aby rešpektoval jej čas pre seba a bral ju ako seberovného partnera.

Potrebuje podporu. Ak ženu nebudeš podporovať v jej snoch, ver mi, že sa jej láska k tebe vytratí. Každá žena potrebuje podporu pre jej sny a plány, pre jej vízie a preto sa neboj ju podporiť!

Potrebuje pochopenie. Áno, ženskú myseľ nikdy nepochopíš, no vedz, že ak ti povie, že potrebuje byť sama, tak potrebuje. Každá z nás potrebuje čas pre seba, potrebuje si oddýchnuť od sveta, ísť na opustené miesto sama či len tak si vyjsť s kamarátkou.

zdroj: unsplash.com

Potrebuje slobodu. Sloboda pre normálne inteligentné ženy neznamená podvádzanie partnera. Je to o tom, že aj ona má svoje záujmy, svojich priateľov a svoje vízie. Ak jej veríš, dovoľ jej plniť si svoje vlastné sny alebo vypadnúť na pár dní s kamarátkami.

Potrebuje sa o teba starať. Ale ty to necháp zle. Áno, vie byť aj riadne lenivá, no občas je rada, ak ti môže niečo dobré navariť, ak ťa môže obskakovať a zahrať sa na žienku v domácnosti. Jednoducho každá mladá žena má niekedy potrebuje mať partnera, o ktorého sa sem tam môže starať ako o svoje dieťa =)

Potrebuje pocit bezpečia a istoty. Nepotrebuje nabúchaného mača, ktorý denne drie v posilke, ale potrebuje niekoho, pri kom sa cíti v bezpečí, kto ju ochráni, podporí a dá jej istotu aj v dnešnej dobe plnej zmien a zvratov.

Potrebuje dôveru. Inteligentná žena nebude vo vzťahu, v ktorom svojmu partnerovi nedôveruje. Žena potrebuje plne dôverovať a neznáša, ak by sa mala strachovať či obávať, čo presne teraz robí jej polovička.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.