I keď sa to môže javiť ako ťažká vec, pomôže ti pri tom týchto 7 bodov.

1. Prijmi skutočnosť, že partner ťa už nepotrebuje

 • ak si jeden deň tvoj partner myslí, že ťa miluje a na druhý deň odíde, a potom znova dookola, znamená to, že ťa (naozaj) nemiluje. Skús sa na to pozrieť z iného pohľadu. Môžno to vyzerá ako fajn realita ale ak si priznáš, že ťa tvoj partner už nechce, si na správnej ceste.

2. Neurob zo svojho partnera tvoju prioritu číslo jedna 

 • skús sa zamerať na iné veci a zostať čo najďalej od tvojho partnera, ak vycítiš, že ťa už nemiluje ale ty jeho áno. Rozptýlenie mysle a to, že prídeš na iné myšlienky ti pomôže. Premýšľaj o tom, čo si vždy chcela robiť, aké máš sny a zrealizuj to.
  zdroj: unsplash.com

3. Nájdi si niekoho s rovnakým problémom 

 • nie si jediná, ktorá má s týmto problém, to si musíš uvedomiť tiež. Mnoho ľudí zažíva jednostrannú lásku a tiež sa s tým vyrovnávajú, budeš prekvapená ako veľa ich existuje. Povedz svojim blízkym o svojich pocitoch, pýtaj sa ich na názor. Niekedy stačí počuť len slová ako: „Rozumiem ti.“ A hneď ti bude trochu lepšie.

4. Staraj sa o seba a o svoje telo

 • keď si zamyslená a rozmýšľaš príliš veľa a často, stane sa, že sa zanedbáš. Postaraj sa o to, aby si sa znovu cítila krásna a ako znovuzrodená. Bublinkový kúpeľ, šálka chutnej kávy, prečítaj si najnovšiu knihu, bež nakupovať alebo si zmeň účes. Všetky tieto drobnosti a maličkosti ti pomôžu, aby si sa cítila krásna a aby si načerpala nové sily.
  zdroj: freepik.com

5. Zacvič si 

 • existuje mnoho spôsobov ako násť svoju rovnováhu tela aj duše. Jedným zo spôsobov je fyzické cvičenie. Môže ti pomôcť vybiť si zlosť, spáliť nejaké kalórie, budeš šťastnejšia, budeš sa cítiť lepšie a pomôže ti s kondíciou.

6. Nechaj tvojho partnera ísť 

 • nesnívaj stále o tvojom partnerovi, keď cítiš, že ťa už nemiluje. Ak vidíš, že ti nevenuje dostatočnú pozornosť alebo sa o teba nezaujíma, budú to náznaky rozchodu. Ak by ťa mal naozaj rád, trávil by s tebou čas.

7. Nehnevaj sa na seba a ani na neho 

 • zlyhania v láske sú časté. No ak si sa nesprávne zamilovala alebo sa niečo pokazilo, nehnevaj sa. Ver mi, že tiež raz uvidíš šťastný koniec ale musíš si prejsť všelijakými vecami.

Zdroj: brightside.me 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.