Hľadáš tipy na knihy, ktoré by si si mohla prečítať? V obchodoch nájdeš určite množstvo titulov, ktoré za to stoja, no čo tak sa skúsiť zamerať aj na knižné série? Tie sú zložené z viacerých dielov, ktoré na seba nadväzujú, a tak ťa čaká dlhší a napínavejší príbeh. Od začiatku sa budeš tešiť na to, čo čaká hlavné postavy, no odpoveď sa neraz dozvieš až na konci.

Vybrali sme pre teba 8 tipov na knižné série, ktoré sú vhodné predovšetkým pre ženy. Niektoré príbehy sú romantické, iné zase napínavé a ďalšie aj trochu vymyslené, takže si každá príde na svoje.

After

Spisovateľka Anna Todd vytvorila knižnú sériu After, na námety ktorej vznikli aj celosvetovo obľúbené filmy. Knihy sú vždy v niečom odlišné a inak tomu nie je ani teraz. Ak ťa zaujíma knižná verzia lásky Tessy a Hardina, určite by si si ju mala prečítať.

365 dní

Filmy 365 dní zožali množstvo kritiky zo strany divákov. Knižná verzia od Blanky Lipińskej sa v niektorých pasážach úplne odlišuje od toho, čo si mohla vidieť. Ak ťa sklamalo filmové spracovanie, knihy sa ti možno budú páčiť viac. Massimo a Laura sa ti dostanú pod kožu.

Upírske denníky

Mnohé z nás na týchto knihách (aj seriáli) vyrastali. Autorka L. J. Smith sa postarala o napínavé zachytenie často náročných vzťahov medzi bratmi Salvatorovcami a krásnou Elenou, do ktorej sa obaja zahľadeli.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.