urobiť v auguste

Ôsmy mesiac z roka je tu. Uteká ten rok tak rýchlo aj tebe, či máš skôr pocit, že sa vlečie? Nech bude tvoja odpoveď akákoľvek, nič to nemení na fakte, že leto čoskoro končí. Nezabudni na tieto veci, ktoré by si mala urobiť v auguste, aby si si ho užila naplno a zažila dobrodružstvo.

Vďaka nim budeš môcť povedať, že si tento mesiac nepremárnila sedením na zadku.

 1. Vyber sa na ryby alebo na futbalový zápas. Nezáleží na tom, s kým tam pôjdeš. Konverzácie sú skvelé s hocikým. Pri vode a športe sa príjemne schladíš a porozprávaš.
 2. Vyčleň si jeden víkend na rodinu. Naplánuj rodinný víkend, počas ktorého by ste sa zabávali, jedli, pili, hrali spoločenské hry, išli na túru a vymenili si novinky vo vašich životoch.
  Kamaráti pri ohni
  zdroj: Unsplash/ballparkbrand
 3. Ak si to počas leta ešte nestihla, spi aspoň jednu noc z augusta vonku. Budeš môcť nerušene sledovať hviezdy, počúvať vtákov, oddychovať a budeš napojená na prírodu viac, než kedykoľvek predtým.
 4. Zmeň farbu vlasov. Leto je ideálna príležitosť na to, aby si experimentovala a robila vo svojom živote zmeny. Buď zmeň farbu vlasov alebo si ich ostrihaj. V septembri ťa nikto nespozná.
 5. Vymýšľaj recepty z cukety. Práve teraz je ich obdobie a doslova na teba vyskakujú cukety z každej strany. Daj si záväzok, že z nich minimálne dvakrát do týždňa niečo vymyslíš.
  denný horoskop
  zdroj: Pexels/Edgar Santana
 6. Neodolaj na kúpalisku vyprážanému langošu. No a čo! Odmeniť sa musí každý. Ak si sa takýmto jedlám počas leta vyhýbala, lebo si si chcela udržať formu, teraz to poruš. Leto je už skoro na konci, tak si jeden výborný langoš dopraj.
 7. Urobiť v auguste by si mala aj jeden spontánny zážitok. Pokiaľ si bola celé leto s frajerom alebo s rodinou, teraz im daj červenú. Vyber sa na dámsku jazdu a užite si s kamarátkami výlet, ktorý si dopredu nenaplánujete. Tak vznikajú tie najlepšie zážitky predsa, no nie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife