unsplash.com

Ahoj drahá! Viem, že ti bolo ublížene a to veľmi. Bolo to kruté obdobie a ty máš plné právo sa cítiť tak, ako sa cítiš. Boli tam slzy, hádky, klamstvá a podrazy.

Toto celé trvalo tak strašne dlho, že sa to takmer stalo pravidelnou rutinou tvojho života. Ale ty naozaj za nič nemôžeš. To on. Práve ten, ktorý ti na chvíľu dal pocit ten najkrajší na svete, že si milovaná, úprimne. Žiaľbohu, nebolo to úprimne. Bol to práve on, ktorý ti zlomil srdce. Bol to práve on, čo zničil všetko v čo si verila. Bol to práve on, ktorý sklamal viac, ako hocikto iný pred ním.

Práve on je za tým všetkým. Za tou bolesťou, za tými slzami, za tými falošnými úsmevmi, za tou zlou náladou. A aj keď sama dobre vieš, že všetko sa deje pre niečo, pre nejaký dôvod, toto by si najradšej zo svojho života zmazala. Ja sa ti vôbec nečudujem, muselo to byť pre teba tak ťažké, mať niečo a v sekunde o to prísť a nie ešte svojou vinou. Ale obidve dobre vieme, že si silná. Veľmi silná. Ty sa proste nevzdáš a hoci sa cítiš zlomená, pôjdeš ďalej.

Zabudneš na neho, na vaše spoločné spomienky. Zotrieš si slzy z tváre, usmeješ sa, nájdeš si niečo za čím sa oplatí ísť ďalej a vykričíš! Tak ako vždy. Znova o čosi silnejšia. Pretože ty to tak robíš vždy. Kráľovné to tak robia, vždy premenia bolesť na silu. A ty ňou si, či už s mužom, alebo bez muža.

Tak poď, spravíme to spolu, dnes, ešte teraz hneď. Daruj sama sebe šancu na lepšie časy, na také, aké si naozaj zaslúžiš. Také, aké ťa tam vonku čakajú. A pamätaj si, že nikto na svete ťa nemôže zraziť na kolená pokiaľ mu to nedovolíš. No, a aj keď už sa niečo také stane, viem že TY si tá ktorá to zvládne., hoci to budeš musieť urobiť sama, bez pomoci, zvládneš to. Pretože si kráľovná, no a tie sa nevzdávajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife