Nie je to len o kine, reštaurácii alebo cukrárni. Rande môže byť aj zaujímavé, zábavné a originálne. Máme pre teba 7 tipov, ktoré by si so svojím frajerom mala určite aspoň raz v živote absolvovať. Čo vyskúšaš najskôr?

Stanovanie/ kemping

Noc v luxusnom hoteli síce znie dobre, no aspoň raz by ste si mali vyskúšať poriadnu stanovačku alebo noc v kempingu. Budete v prírode, môžete ísť na prechádzku, niečo si opiecť a spoločnú noc stráviť v objatí v spacáku.

Venčenie psíkov z útulku

Ak príde s týmto nápadom chlap, určite obmäkčí každé ženské srdce. Obyčajnú prechádzku po meste môžete vymeniť za užitočnú vec, ktorou je venčenie psíkov. Potešíte nielen seba, ale predovšetkým ich, naozaj to potrebujú.

Adrenalínový zážitok

Ak si trúfate, mohli by ste vyskúšať aj niečo adrenalínové. Nemusí ísť rovno o zoskok z padáku, no pre niekoho je adrenalínové aj niečo iné. Jazda v rýchlych autách, na štvorkolke, escape room, rafting či lanová a bobová dráha. Vymyslite niečo, čo bude zaujímať oboch. Zaručene sa pobavíte.

Spoločné varenie

Keď vám jedlo pripravia v reštaurácii, pochutíte si určite. Ak si ho však navaríte spoločne, budete mať z toho úplne nový zážitok. Alebo sa môžete prekvapiť navzájom a pripravte jedlo, pričom ten druhý nebude vedieť, o čo ide. Môžete si tiež vyskúšať ochutnávku naslepo.

Domáci wellness

Spoločný kúpeľ a následná masáž pri sviečkach. Použite pri tom aj rôzne masážne aróma oleje, aby ste si navodili tú správnu atmosféru z wellnessu.

Pozorovanie hviezd

Môžete to spojiť aj so stanovaním, no ak nie, zabaľte si deku, nejaké občerstvenie a urobte si večerný piknik pod holým nebom. Samozrejme, urobte to, keď už bude teplejšie, aby ste sa cítili príjemnejšie. Možno uvidíte aj padajúcu hviezdu, ktorá vám splní aj tie najtajnejšie sny.

Dobrovoľníctvo

Ak chcete urobiť niečo dobré aj pre našu spoločnosť a iných ľudí, môžete si nájsť nejakú dobrovoľnícku činnosť. Každú ženu poteší, keď uvidí svojho frajera robiť niečo nezištné. Môžete tak stráviť príjemné chvíle a urobiť navyše niečo užitočné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.