Muž bozkáva ženu na čelo

Nehanbi sa

Nevadí, ak máš pár kíl navyše alebo máš strie či celulitídu. Ver či nie, chlapi takéto veci vo väčšine prípadov neriešia. Odviaž sa a nehanbi sa za seba a svoje telo. Vďaka tomu budeš uvoľnenejšia a aj vyvrcholenie dosiahneš rýchlejšie a ľahšie. A chlapom sa páčia sebavedomé a odvážne ženy.

Povedz, čo naozaj chceš

V posteli by si mala vedieť povedať, čo chceš a po čom naozaj túžiš. Ak robí partner niečo zle, pokojne ho na to upozorni, inak by ste obaja strácali čas. Neboj sa mu zdôveriť aj so svojimi tajnými prianiami, no to je dobré urobiť najmä vtedy, ak máš pocit, že ste na rovnakej vlne.

Bez predohry to nejde

Mnohé páry ju zanedbávajú, no pritom môže ísť o najkrajšiu časť celého aktu. Venujte si dostatok času, urobte si romantickú atmosféru, bozkávajte sa alebo robte čokoľvek, čo vám bude robiť radosť. Môžete sa tak rozdráždiť a navnadiť, že sa nebudete vedieť dočkať vyvrcholenia.

Spoznaj jeho erotogénne zóny

S predohrou súvisí aj spoznávanie svojich erotogénnych zón. Ukáž mu miesta, ktoré sú citlivé pre teba a ty nájdi tie jeho. Keď to nevynecháte, budeš prekvapená, ako vás to nabudí a rozvášni.

Zober si na pomoc hračky a pomôcky

Ani táto téma by pre teba nemala byť tabu. Je len na tebe, či siahneš po klasike v podobe pút alebo niečo iného na zviazanie, prípadne či si objednáte niečo z obchodu. Existujú hračky aj pre dvojice, s nimi môžete zažiť naozaj veľa rozkoše.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating