Pár sa bozkáva

Netvárme sa, že to u nás za dverami spálne vyzerá tak, ako v romantických filmoch. Občas to nie je o toľkej vášni, experimentovaní alebo čase. Realita vyzerá aj tak, že síce máš na svojho partnera chuť, ale raz-dva je po zábave, pričom občas to vyzerá, akoby ste to robili zo zvyku. Milovanie je pritom veľmi dôležité a ovplyvňuje celý vzťah. Ako mu teda dodať iskru?

Nemusí to byť o tom, že sa už nemáte radi, len sa dostanete do nejakého stereotypu. Našťastie, oživiť si milovanie môžete veľmi ľahko a rýchlo. A to aj bez latexového kompletu a bičíka v ruke.

Milovanie ako z filmu

Stlmiť svetlo a zapáliť sviečky. To znie ako veľmi ľahký a prvoplánový nápad, no aj napriek tomu to ľudia málokedy urobia. Odporúčame ti kúpiť LED sviečky na baterky, tak sa aspoň nemusíte o nič strachovať. Tma a horiace plamienky vedia navodiť úplne inú atmosféru.

Hudba v pozadí

Čo takto nahodiť si na playlist nejaké pohodové pesničky, ktoré sú o láske alebo majú melódiu, ktorá vás dokáže rozpáliť? Ak nestimulujete oči, aj sluch vám môže dosť pomôcť. Napríklad, nejaká pieseň ti môže aj zdvihnúť sebavedomie. Ide to aj úplne bez slov.

Pravý muž
zdroj: Unsplash/Katie Wallace

Milovanie v inom prostredí

Vymeňte svoju spálňu za inú izbu alebo, ideálne, za úplne nové miesto. Auto, chata, hotelová izba, izba u vašich priateľov na párty (kto to kedy neskúsil?). Trošku vzrušenia z toho, že vás môže niekto nachytať, vám vytvorí perfektné spomienky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating