Muž bozkáva ženu na čelo

Väčšina žien sa aspoň z času na čas zamýšľa nad tým, ako byť lepšia v posteli. Ak chceš poznať tajomstvá milovania a toho, ako očariť každého muža, si na správnom mieste.

Samozrejme, že na každého platí niečo iné a čo je dôležité pre jedného, nemusí byť pre ďalšieho. Preto sme sa zamerali skôr na univerzálne rady, ktoré môžeš začať praktizovať v podstate kedykoľvek, aj hneď. Ak nevieš, ako byť lepšia, my ťa to naučíme.

Spoznaj svoje telo

V prvom rade musíš zistiť a vedieť, čo ti robí dobre. Ktorých miest by sa mal dotýkať a chceš to skôr pomalšie či rýchlejšie? Keď to budeš vedieť, môžeš ho ľahšie nasmerovať alebo mu to rovno ukázať. A rovnako by si sa mala venovať sama sebe, či už partnera máš, alebo nie.

Neboj sa experimentovať

Neboj sa vyskúšať novú polohu, miesto alebo čosi nezvyčajné. Môže ísť o nejaký zvodný „dirty talk“, hračky pre dospelých, ak si trúfaš, tak aj tvrdšie praktiky alebo role play – vyber si niečo, čo by si fakt chcela vyskúšať a nebudeš sa pri tom cítiť nepríjemne.

Taktiež by si mala sama prejaviť iniciatívu a neležať v posteli ako mŕtvy chrobák. To ocení každý jeden chlap. Možno budeš musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny, no ak sa chceš zlepšiť, bude si to vyžadovať aj nejakú obetu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating