Instagram/explorerssaurus_

Je jasné, že v posteli robí väčšina párov skôr tie krajšie záležitosti, ktoré ku vzťahu jednoducho patria. Niekedy sa však musíme vysporiadať aj s problémami. Toto je 7 najčastejších, s ktorými sa stretáva takmer každý pár vo vzťahu.

Chrápanie

Aj tebe už ide tss-kanie na nervy, pretože aj tak nepomáha? Tvoj priateľ chrápe tak či tak a ty sa kvôli tomu budíš aj v priebehu noci. Ak je jeho obľúbenou polohou spánok na chrbte, ani sa nečudujeme. Vtedy je chrápanie najhoršie. Radšej ho otoč nabok, možno to pomôže aspoň nachvíľu.

Vojna o prikrývku

Tiež si si myslela, že mať jednu prikrývku bude romantické, pretože sa budete stále dotýkať a objímať? Väčšinou to ale dopadne tak, že jeden z vás si takmer celý paplón privlastní a ten druhý môže aj umrznúť. Máte dve možnosti – buď si kúpte väčšiu prikrývku, alebo majte každý vlastnú. Dávaj si ale pozor, pretože niektorí partneri ich kradnú tak či tak.

Teplo alebo zima?

Najhoršie je, ak sa nedokážete zhodnúť na ideálnej teplote. Tebe je stále zima, aj keď si naobliekaná a zakrytá hrubým paplónom a tvoj priateľ umiera od tepla. V takomto prípade sa ťažko hľadá kompromis, no mali by ste nájsť teplotu, ktorá bude znesiteľná rovnako pre teba ako aj pre neho. Mimochodom, v spálni by mala byť aj tak nižšia teplota než v ostatných miestnostiach.

Iné obľúbené polohy

Ty by si mu rada ležala na hrudi ako to vídaš v romantických filmoch, no on spí radšej naboku alebo na chrbte? Prípadne ťa rád objíma zozadu v polohe na lyžičky? Počas noci vám je aj tak jedno, ako budete spať, tak urobte kompromis aspoň pred spaním. Jeden večer si ľahni tak, ako to vyhovuje tebe a na druhý deň strávte aspoň pár minút v polohe, ktorú uprednostňuje on.

Vlasy v tvári

Určite by nám dalo veľa mužov za pravdu, že vlasy v tvári neznášajú. A rovnako je to nepríjemné pre teba, ak ti ich priľahne lakťom. Spať s vlasmi v gumičke nemusí byť zas dobré pre tvoje vlasy, pretože sa ti môžu ľahšie polámať. Budete si musieť teda len zvyknúť. 🙂

Odlišný režim

Ty by si chcela ísť spať už o desiatej a on je skôr nočná sova, ktorá chodí spať nad ránom? Odlišné režimy môžu narušiť aj celkové fungovanie vášho vzťahu. Viacerí odborníci sa totiž zhodli na tom, že ak chodíte do postele v rovnaký čas, posilňuje to váš vzťah.

Zvieratá alebo deti v posteli

Mačky, psy alebo aj deti nie sú ideálnymi spoločníkmi v posteli. Samozrejme, že pri deťoch je tolerancia vyššia, no aj tak to môže ovplyvniť trochu váš vzťah a tiež to, že sa nevyspíte tak dobre. Vyčleňte svojim domácim miláčikom radšej vlastný pelech, v ktorom budú môcť spať a vy si užívajte nerušene jeden druhého.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating