Dôvody, prečo ťa milujem

Človek nemusí milovať len raz za život. Občas sa stane, že príde do nášho života niekto nový, niekto, kto nám ukáže, že láska môže byť silnejšia a krajšia, než sme si doteraz mysleli. Takou osobou si pre mňa práve ty. Po mužoch, ktorí tu boli pred tebou, si mi dokázal, že moje srdce môže byť naplnené ešte viac. A to je dôvod, prečo ťa milujem viac, než kohokoľvek iného.

A k nemu mám ešte ďalších sedem.

Ty ma nikdy nesúdiš

Nepozeráš sa na mňa cez prsty, nehovoríš mi, čo mám robiť. Neodsudzuješ moje názory, nezhadzuješ moje ciele a sny. Jednoducho ma berieš takú, aká som vo svojom vnútri.

Podporíš ma v každom bláznovstve

Nech si už vymyslím čokoľvek, ty si ten človek, ktorý mi drží palce a podporuje ma na mojej ceste. Ťaháš ma vpred, keď to chcem vzdať a stojíš v cieľovej rovinke, aby si bol lákadlom, prečo tam dobehnúť.

Vieš, akú kávu pijem

Nie je to len o tej káve. Je to o tom, že ma poznáš tak, ako nikto iný. Že sa nemusíš pýtať, pretože ma máš celú prečítanú. A ja viem, že ti na mne záleží, inak by si si to nepamätal.

Nikdy mi nepovieš nie

Či potrebujem niekam odviesť alebo ti navrhnem, aby sme skočili na zmrzlinu. Si ten človek, na ktorého sa môžem obrátiť, ak potrebujem akúkoľvek pomoc, pretože ty ma nesklameš.

Strážiš moje tajomstvá

Moja dôvera k tebe je tak neskutočná, že viac to ani nejde. Úplne celá som sa ti otvorila a vložila ti do rúk srdce s vedomím, že ho postrážiš.

Vždy ma rozosmeješ

Nezáleží na tom, či mám zlý jeden deň alebo len chvíľku, ty presne vieš, čo máš povedať, aby sa na mojej tvári objavil úsmev. Si ako to svetlo nádeje, ktoré sa mi objaví pred očami a ja si vďaka nemu vydýchnem, lebo viem, že všetko bude v poriadku.

Máš trpezlivosť s mojimi náladami

A v neposlednom rade, ďalší dôvod, prečo ťa milujem, je ten, že si tak neskutočne trpezlivý s mojimi náladami a správaním, že si to snáď ani nezaslúžim. Si tu, ako moja opora, ako partner, ktorý necúvne, keď sa blíži búrka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating