Instagram/janasnuderl

V minulom článku sme ti prezradili 5 mužských fantázií, o ktorých tajne snívajú. Dnes sa dočítaš o tom, čo by chceli zažiť ženy.

7 predstáv, ktoré by mala zažiť každá žena aspoň raz za život.

Milovanie vo vani

Zmyselné, mokré, hlučné a stiesnené. Presne také je milovanie vo vani, ktoré je plné neočakávaných momentov. Nie každý muž sa dá na to nahovoriť, no tajne po tom ženy túžia. Či už to videli vo filmoch alebo o tom čítali v knihách. Dá sa to splniť aj v realite.

S*x so zlým chlapcom

Tento druh milovania zažila asi každá žena, ktorá mala ťažšiu pubertu a vždy sa zaplietla s „bad boyom“. S*x so zlým chlapcom nie je práve splnené želanie, avšak raz za život by to mala skúsiť každá. Aspoň si utriedi priority a príde na to, čo od života chce a čo nechce.

Len na jednu noc

Toto milovanie je len pre silné a nezávislé ženy. Neodporúča sa takým, ktoré sa dokážu rýchlo zamilovať a namotať. Občas však po tom túžia, pretože tento druh má v sebe niečo čarovné, magické a nepoznané. Nikdy presne nevieš, čo sa počas tej noci môže stať.

Úprimné milovanie

Také, keď ti na konci muž povie, že ťa miluje a bolo to skvelé. Milovanie z lásky, úprimné milovanie, nežné… Dá sa vymyslieť mnoho iných prívlastkov, ktoré by to vystihli. Túži po ňom každá žena, ktorá doteraz necítila pravú lásku.

Počúvať pri tom vášnivú hudbu

Ženy sú citovo založené bytosti, preto im hudba pomôže lepšie sa uvoľniť. Niektorí partneri sa na to nedajú nahovoriť nikdy, no tí, ktorí to vyskúšajú a splnia tak žene jeden tajný sen, zažijú skvelý pôžitok.

Radovánky v prírode

Muži by si chceli užiť na verejnosti, ženám to úplne stačí v prírode. Buď na pikniku, na turistike, večer na lavičke v parku, alebo na tichej lúke. Niektorí chlapi si myslia, že partnerky sú nudné, no to nie je pravda – len nehovoria všetko.

Milovanie vo vysokom štádiu tehotenstva

Ako sa hovorí, tehotenstvo nie je choroba. Občas si budúci oteckovia myslia, že vo vysokom štádiu by sa so svojou priateľkou nemali milovať, pretože môžu ublížiť bábätku. To nie je pravda – milovať sa partneri môžu stále, pokiaľ im to nerobí problém. Mnohé tehotné po tom dokonca túžia, pretože majú zvýšené hladiny hormónov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating