weheartit.com

Drahý denníček…Takto asi začali začiatky tvojej puberty, ktorá s tebou statočne trieskala. Od tvojho budúceho manžela po vysnený dom, si mala v denníku všetky veci, o ktorých si vedela len ty.

Tvoj prvý denník bol plný tajomstiev a myšlienok, a taktiež bol ukrytý na dobrom mieste, aby si ho tvoj starší brat či dokonca mama nemohli prečítať. Prvý denník v živote mladej teenegerky je niečo ako najväčšie bohatstvo. Podľa mňa je písanie do denníka cool a určite nie prežitkom. Aké veci teda obsahoval tvoj denníček?

Ódy na tvojho budúceho manžela

Dnes sa ledva pozdravíte a ledva sa naňho pozrieš, no vtedy to bol tvoj budúci muž, ktorý však ani nevedel, že existuješ. Mala si zapísané časy, kedy sa na teba pozrel, vedela si všetko o jeho rodine, kamarátoch a záľubách.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Tvoje sny a plány do budúcna

Najskôr si chcela byť učiteľka, no potom si pochopila, že tie deti by si znenávidela. Neskôr si chcela byť modelkou či fotografkou. A samozrejme nesmel chýbať ani tvoj vysnívaný dom. Tvoje sny a tvoja nádej boli silnejšie ako realita a ty si snívala o všetkom, čo je tak nereálne, že by sa ti to vlastne mohlo aj splniť. Túto vlastnosť máš doteraz.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Tvoje cestovateľské plány

Pamätáš si, ako si si robila svoj wishlist s destináciami, ktoré by si chcela navštíviť? Nechýbal romantický Paríž či daždivý Londýn, a taktiež si chcela ísť na prázdniny na Malorku a prežiť tam leto svojho života.

Citáty, ach, tie citáty

Samozrejme štýlu: „Never give up“ alebo „Do tej istej mláky nevstúpiš dvakrát.“ Citáty boli tvojim zmyslom života a najväčším motivátorom v tých zlých časoch, kedy ti Jožko z vedľajšej triedy dal kopačky.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Tvoja budúca firma

Už ako malé dievča si túžila byť úspešnou ženou, ktorá si za odpracované peniaze bude kupovať tie najluxusnejšie kabelky a bude vlastniť firmu snov. Nápady a návrhy si si zapisovala do denníčka aj za pomoci inšpirácií z filmu Diabol nosí Pradu.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Veci, za ktoré si vďačná a tvoje hodnoty

Čiže najlepšie kamarátky, rodina, zdravie a podobné veci. Pamätáš si, ako si si písala zoznam desiatich priorít a rozmýšľala si, či dať na prvé miesto rodinu alebo priateľov? To boli ťažké rozhodnutia tvojho detstva.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Veci, v ktorých sa musíš zlepšiť a predsavzatia

Alebo skrátka predsavzatia, ktoré boli každý rok rovnaké a aj tak si ich nedokázala splniť naplno. Okrem tvojho finančného stavu tam bolo aj byť viac šťastná, lepšie oblečená či konečne začať cvičiť.

Tvoje prihlasovacie údaje

Lebo mať heslo na pokeci, facebooku, myspace a iných sieťach, to nie je len tak, keď musí byť každé iné a aby sa hacker nedostal do správ, ktoré nesmeli uzrieť svetlo sveta.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife