Ukončiť vzťah

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Existujú dva druhy vzťahov. Jeden je krásny, plný radosti a lásky, no a ten druhý je toxický, spevádzaný smútkom a bolesťou. Aj napriek tomu, že je niekedy ťažké povedať zbohom človeku, ktorého miluješ, musíš ukončiť vzťah, ak sa necítiš šťastná po jeho boku. Ak zažívaš týchto 6 vecí, radšej odíď.

V prvom rade musíš myslieť hlavne na seba. Ak ťa niečo alebo niekto pravidelne raní, jednoducho ho odstrihni zo života. Týchto 6 znamení, dokazuje len to, že by si mala ukončiť vzťah.

Kedy je čas ukončiť vzťah?

Partner ťa podceňuje

Ak ťa chlap vo vzťahu neustále podceňuje, vykašli sa na neho. Ak ti v ničom neverí, stále ťa len ponižuje a kritizuje, tak si ťa určite nezaslúži. Muž, ktorý ťa nerešpektuje, nevie, čo je láska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Konflikty na dennej báze

Nesprávny vzťah spoznáš tak, že hádky sú na dennom poriadku. Ak sa so svojím frajerom hádaš takmer každý deň, je to jasný signál, že k sebe nepatríte. Všetko sa dá vyriešiť komunikáciou, ak to však nejde, vyrieši to jedine odchod.

Pravidelne sa cítiš nenaplnená

Ak sa vo vzťahu často trápiš, možno je čas na zmenu. Vzťah, v ktorom prevláda smútok, bolesť a nešťastie, nie je láska, je to len trápenie v toxickom zväzku. Život je príliš krátky na to, aby si ho preplakala. Ak chceš zistiť viac o toxickom vzťahu, klikni SEM.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating