unsplash.com

Nájdenie lásky a muža tvojho života (a snov) môže zmeniť tvoju existenciu. Hoci je možné, že môžeš byť šťastná aj bez vzťahu, existuje niečo zvláštne, pokiaľ s niekým zdieľaš svoj život. 

Ak máš určité štandardy na svojho budúceho priateľa (muža, manžela), je dôležité, aby bol naozaj taký, že si budete rozumieť a budete sa navzájom milovať. 

Tu ti prinášam 6 znakov, vďaka ktorým zistíš, či už si našla svojho muža snov:

Pracuješ na sebe

Láska nie je len o ľúbení sa, je o pracovaní, o tom, budovať vzťah každý deň. A nielen vzťah, ale aj osobnosť, vylepšuješ svoje dobré stránky a eliminuješ tie zlé.

Máš romantické sny a plánuješ budúcnosť

Šťastné páry, ktoré našli svoje polovičky, priznali, že začali mať romantické sny krátko predtým, ako sa prvýkrát uvideli. Je však bežnejšie nemať romantické sny, ale mať takú realitu, prítomnosť a plánovať budúcnosť s osobou, s ktorou sme práve vo vzťahu.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: unsplash.com

Lásku vidíš všade okolo, zdá sa, že je naozaj všade

Keď si zamilovaná a stretla si toho pravého, chceš aby boli všetci šťastní. Chceš, aby všetci cítili tú lásku, ktorú cítiš aj ty. Môžeš sa dívať na romantické filmy a vôbec ti to nebude prekážať (no dovtedy si sa na nich len smiala).

Vieš čo chceš a ideš si za svojim cieľom

Vieš, že nemôžeš mať vysoké očakávania od niečoho, čo ti ich neposkytne. Naučila si sa vidieť realitu, utriedila si si myšlienky, vieš, kde sa práve nachádzaš a aké sú tvoje ciele.

Tvoja energia je vysoká

Máš pocit, že keď si zamilovaná máš veľa energie. Nemusíš spať, zvládaš náročné dni s akousi ľahkosťou a keby si nemusela, vôbec od toľkej lásky nespíš :).

Začala si viac dôverovať ľuďom

Toľko si sa trápila, tak dlho si mala srdce zatvorené a teraz, keď prišla láska tvojho života si sa rozhodla, že budeš mať srdce otvorené. Že budeš dôverovať láske, životu a všetkému, čo ti prinesie.

 

Zdroj: thelawofattraction.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating