Život si vie skomplikovať každý, no existujú ľudia, ktorý ho svojím správaním komplikujú aj ostatným.

Astrológovia veria, že niektoré znamenia sú vyslovene ľudia, ktorí sú flexibilní a dá sa s nimi ľahko dohodnúť. Medzi týchto ľudí patrí Strelec, ktorý má vždy optimistický pohľad na svet a snaží sa všetko odľahčiť. Vodnár, je napríklad znamenie, ktoré je známe tým, že nikdy nesúdi druhých. Nemusíš sa pred ním na nič hrať, pretože rešpektuje každý názor. Navyše je maximálne verný a lojálny k ľuďom, ktorých má rád.

Na druhej strane sú tu znamenia, s ktorými to ide o čosi ťažšie. Chceš vedieť, ktoré to sú? Tak čítaj ďalej.

Býk

Býk je hádam najtvrdohlavejším znamením celého zverokruhu. Keď si niečo zaumieni, musí to mať. A urobiť nejaký kompromis? Neprichádza do úvahy. Aj keď povie, že niečo spraví, tak ako chceš, nakoniec si to urobí po svojom. Býk by sa však mal naučiť počúvať aj názory iných ľudí a prijať to, že nemusí mať vždy pravdu len on. Len tak dokáže budovať pevnejšie a vyrovnanejšie vzťahy.

Rak

Nikdy sa nesnaž raka sklamať, aj keď neúmyselne, pretože ti ukáže svoju odvrátenú stránku. A to vidieť nechceš. Rak je majster v „terapii tichom“ a svoj hnev dokáže v sebe držať ešte dlho. Raci by sa mali naučiť nebrať všetko tak osobne, nie každý vám chce totiž ublížiť, no niekedy to inak nejde.

Panna

Pannu uspokojí len málokto. Vo všetkom totiž hľadá muchy. Je prehnane kritická a to nie len na svoje okolie, ale hlavne na seba. Práve preto by sa mala snažiť pochopiť, že nikto a nič nie je dokonalé. Mala by sa naučiť prijať život taký je a navyše si každý deň povedať niečo, vďaka čomu je na seba hrdá.

Váhy

Vládnúcou planétou Váh je Venuša – planéta lásky, estetiky a krásy. Aj keď sú títo ľudia rodení diplomati, majú obrovský problém rozhodovať sa. A nielen to. Keď už konečne zvážia všetky pre a proti a rozhodnú sa, v okamihu dokážu zmeniť svoje rozhodnutie. Tým však sklamú všetkých ľudí, ktorí sa na nich spoliehali. Váhy by sa mali naučiť viac veriť svojim rozhodnutiam a spolieham sa na ne.

Kozorožec

Dôvod, pre ktorý ľudia považujú Kozorožcov za komplikovaných je ten, že si občas myslia, že všetko vedia najlepšie. Nedajú si nič vysvetliť a neustále druhých presviedčajú o svojej pravde. Skáču do rečí a ani si neuvedomujú, aké to môže byť znervozňujúce. Kozorožec by sa mal naučiť ostatných počúvať a pripustiť, že nie vždy všetko musí byť podľa neho.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.