Instagram/nastjastasia
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Rok 2022 prinesie veľa udalostí, vďaka ktorým budeš mať určite pocit, že je to ten najlepší rok v tvojom živote. Avšak, tieto znamenia sa môžu tešiť ešte viac.

Práve ženy, ktoré sú narodené v týchto znameniach, zažijú vášnivé vzťahy a s*x.

Rak

Žena v znamení Raka sa veru nezdá, ale je celkom prelietavá. S jedným mužom vo vzťahu dlho nevydrží, pretože potrebuje neustále nové podnety na to, aby mohla rozvíjať svoju fantáziu. Taktiež je z celého zverokruhu najviac náladová, preto k sebe podľa toho potrebuje aj viac partnerov. Raz takého, ktorý jej pomôže zahnať smútok a potom iného, ktorý ju poteší a bude sa s ňou zabávať.

V roku 2022 sa môže tešiť na naozaj bujaré noci, počas ktorých sa vybúri a poriadne si užije slasť. Jej veselá povaha bude v siedmom nebi.

Blíženci

Nasleduje žena v znamení Blížencov, pretože je nevypočítateľná a nikdy pri nej nevieš, na čom si. Jej vzťahy majú krátku životnosť, pretože neznáša stereotyp. Keď sa nudí, je schopná vymeniť partnera v priebehu pár dní, len aby zažila niečo nové a nepoznané.

Tento rok jej teda dopraje veľa vzťahov, v ktorých bude hľadať presne to, čo jej práve skutočne vyhovuje. Nikdy sa ani nevzdáva, preto sa môže stať, že konečne nájde niekoho, kto jej ťažkú a hravú povahu zvládne.

Kozorožec

Taktiež sem patrí aj žena v znamení Kozorožca, pretože je veľmi ctižiadostivá, a keď niečo chce, ide si pevne za tým. Je okúzľujúca, v spoločnosti sa vie správať ako dáma, no zároveň aj ako poriadna dračica (hlavne v posteli).

Nový rok jej nadelí veľa vášnivých nocí s mužmi, pretože je to presne to pravé, čo potrebuje. Jej dominantná povaha ju neustále ženie za tým, aby v posteli experimentovala a nikdy neprestávala. Je to jej osobná náplň temperamentu.

Vodnár

Poslednou ženou je Vodnárka. Vyhovuje jej samota a nemá rada veľký kolektív, pretože sa nedokáže len tak ľahko prispôsobovať ostatným. Aj to je možno dôvod toho, prečo je stále sama a žiadny jej vzťah nevydrží. Nevie byť dlho s jedným mužom, pretože potrebuje svoj priestor a slobodu.

Taktiež miluje nezávislosť, preto je pre ňu veľmi ťažké sa dlhodobo viazať. V roku 2022 tak môže očakávať mnoho krátkych vzťahov, ktoré ju naučia, čo vlastne od muža chce a čo nechce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy