Leto – obdobie letných lások, divokých párty, grilovačiek, stanovačiek, dovoleniek a slnka. 

Síce začína až 21. júna, už teraz máme pocit, že je tu. Pre niektoré znamenia však bude toto leto výnimočné. Ak si sa narodila pod jedným z týchto znamení, priprav sa na to, že sa budeš cítiť milovaná, šťastná a krásna.

Býk – budeš plná radosti a smiechu

Keď Venuša – planéta romantiky a lásky, vstúpi do Leva (15. júna) pocítiš nával silnej atraktívnosti. To ťa rozžiari natoľko, že každý bude chcieť byť tvoj kamarát. Budeš vyžarovať radosť, šťastie, slobodomyseľnosť a to je presne to, o čom leto je. Leto bude pre teba skvelým časom na usporiadanie party so svojimi priateľmi. Dávaj pozor, pretože ovplyvňovať ťa bude aj Urán, ktorý spôsobí v tvojom živote obrovskú zmenu, ktorej sa však nemusíš báť.

@negin_mirsalehi #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Rak – tvoja živelná energia bude veľmi lákavá

Leto začne pod vplyvom Venuše, ktorá prináša lásku a Raka ovplyvní zo všetkých znamení najviac. Obkolesíš sa ľuďmi, ktorí ťa milujú a rovnako nadobudneš spojenie aj so svojim vnútrom. Leto bude skvelým obdobím na nové zážitky s ľuďmi, ktorých poznáš, ale aj na zoznámenie sa s novými.  Kritické obdobie môže nastať od 26. júla do 27. augusta, kedy možno pocítiš určitú stratu, ktorá ti však v konečnom dôsledku ukáže nové možnosti.

Getting some sun 🌞 @reneeherbert_ #womanslook #SummerVibes

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Lev – budeš sa cítiť ako kráľovná

Ľudia ťa budú zbožňovať a ty si to budeš patrične užívať.  Obdobie Leva začína 22. júla a práve vtedy nadíde tvoj čas. Slnko ti vnesie silu do mysle, tela, ale aj duše, čím v tebe vyvolá pocit, že si najsilnejšou verziou seba samej. Užívaj si to! Práve toto je čas, kedy by si mala myslieť na seba a svoje priority. Na prelome júla a augusta si dávaj pozor na to, čo hovoríš. Najprv si dobre premysli, až potom hovor.

Monday coffee @notjessfashion #flowers

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Váhy –  tvoj spoločenský život zažiari

Očakávaj, že tvoj spoločenský život bude plný vzrušenia. Spoznáš množstvo nových ľudí, ktorých sa ti podarí spojiť dokopy prostredníctvom nejakej spoločnej udalosti. Leto pre teba bude obdobím, kedy by si sa mala zúčastniť každej veľkej párty, festivalov a rôznych dobrodružstiev. Nezabúdaj si pri tom užívať prítomný okamih a nemyslieť na to, čo ťa čaká po lete.

Ryby – party pre teba nikdy neskončí

Toto leto pre teba začne veľkým treskom. So Slnkom a Venušou, ktoré ho budú ovplyvňovať, sa tvoj život naplní vzrušením a radosťou, pričom sa nebudeš báť objavovať všetky aspekty, ktoré ponúka. Tvoja žiarivá aura pritiahne každého, kto sa bude chcieť zviesť na tejto divokej a očarujúcej jazde. Nie je žiaden dôvod, pre ktorý by si mala krotiť svoju energiu. Občas však môžeš cítiť vyčerpane a presne vtedy bude čas na oddych!

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.