Muž objíma ženu odzadu
Unsplash/Blake Carpenter

Hovorí sa, že medzi ženou a mužom nemôže existovať nevinné priateľstvo. Vraj sú za tým vždy utajené city a náklonnosť, ktorá však niekedy nevyjde najavo. Samozrejme, výnimky potvrdzujú pravidlo, ale ak si s niekým tak dobre rozumieš, je veľmi ťažké nezamilovať sa. A vieš, čo je ešte ťažšie? Vyznať lásku niekomu, o kom ani netušíš, či prekročil hranicu priateľstva rovnako ako ty. Zisti, či sa chce tvoj kamarát dostať z friendzone.

Teda, chce opustiť „zónu priateľstva“ a posunúť sa o level ďalej. Ak ťa miluje, pár detailov ho prezradí skôr, než naberie odvahu a navždy zmení vzťah medzi vami – buď pôjdete ruka v ruke, alebo už vaše priateľstvo nebude nikdy také, ako predtým.

Toto robí kamarát, ktorý sa chce dostať z friendzone

O téme vzťahy nerád rozpráva

Aj keď s tým v minulosti možno nemal problém, teraz máš pocit, že sa všetkým témam, ktoré sa točia okolo lásky a vzťahov, akosi vyhýba. Vraj sa mu nikto nepáči a rýchlo zmení tému.

Necíti sa totiž komfortne, keď má hovoriť o niečom, čo sa mu spája s tebou. Vtedy ti uhýba pohľadom a je viac nervózny. Keď to na ňom uvidíš, naber odvahu a opýtaj sa ho, aká je pravda.

Letmo sa ťa dotýka

Ak máte medzi sebou dôverné puto a dlhé priateľstvo, potom fyzické dotyky medzi vami nemusia byť nič zvláštne. No keď sa zo stotinového dotyku stane taký, ktorý trvá aj pár sekúnd, je to znak veľkej náklonnosti.

Ruky položíš len na niekoho, na kom ti veľmi záleží. Potľapkanie po stehne, pohladenie po tvári či chytenie za ruku môže v sebe skrývať čosi viac.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating