Dievča a chlap sa smejú
Pexels/Vitor Lima

Láska je nádherný pocit. Keď si bola mladšia, lietali ti motýliky v brušku a hlavou si bola v oblakoch. Postupne si sa ale v láske sklamala raz, dvakrát, trikrát, až si to prestala rátať. Stala sa z teba silná a nezávislá žena, ktorú muži už viac netrápia. Tvoj obranný mechanizmus funguje na plné obrátky a chlapi teraz neubližujú tebe, ale skôr ty im. Kvôli tomu už možno ani nevieš odhadnúť, či si zamilovaná.

Čo ak si sa s niekým začala stretávať a kvôli tvojej bolesti si si okolo seba vybudovala múr? Nechceš si ho pripustiť k telu a v podstate už možno ani nevieš, čo cítiš. V nasledujúcich riadkoch ti prezradíme znaky, vďaka ktorým zistíš, že si sa doňho zaľúbila. Dokonca aj tvoje znamenie ti tomu vie napovedať, ako sme písali v našom článku.

Chlap dáva pusu žene
zdroj: Pexels/Shvets Anna

Stále ti behá po rozume

Keď si zaľúbená, stále myslíš na daného človeka. Nemusí to byť ani v dobrom. Možno sa tomu chceš brániť a zakazuješ si to, no aj napriek tomu ti behá po rozume. Myslíš naňho, keď ráno vstávaš, a aj keď večer zaspávaš. Už sa ti možno o ňom aj snívalo. Všade vidíš jeho tvár a nevieš sa zbaviť myšlienky naňho.

Keď si zamilovaná, nevieš sa sústrediť

Ak nad niekým stále premýšľaš, logicky, nevieš sa na nič poriadne sústrediť. Jednoducho, stále rozmýšľaš o tom jednom človeku. Hoci to nemusíš chcieť, tvoje podvedomie si to žiada. Keď ti niekto niečo hovorí, nedokážeš ho počúvať, pretože v mysli máš iba jeho.

Muž bozká ženu na čelo v prírode
zdroj: Pexels/Subodh Bajpai

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating