Instagram/marlowe.and.me

Život nie je vždy ľahký a nemáme možnosť výberu, do akej rodiny sa narodíme. Avšak, môžeme ovplyvniť to, aký človek sa z nás stane a kým budeme. Po ženách, z ktorých sa stávajú milenky a ich opaku, ženy, ktoré dokážu byť verné jednému mužovi, ti predstavujeme typy žien, z ktorých sa najčastejšie stávajú slobodné matky.

Väčšinou to nie je ich slobodná vôľa a veríme, že žiadna žena v hĺbke srdca netúži po tom, aby bola slobodnou matkou, no niekedy za to môže práve jej správanie (aj mužove) a vlastnosti.

Žena, ktorá nevie povedať nie a neverí si

Rozdiel medzi ženou, ktorá vie povedať nie a tou, ktorá to nevie, je obrovský. Žena, ktorá na všetko hovorí áno, vyhorí a potom nezvláda robiť obyčajné veci, ktoré by mali byť bezproblémové. Taktiež sa týmto spôsobom nechá ponižovať a tým pádom dovolí robiť partnerovi aj veci, ktoré jej ubližujú.

Žena, ktorá si neverí, končí často sama s malým dieťaťom na krku, pretože nie je dosť sebavedomá. Vo vzťahu sa tak môžu objavovať žiarlivostné scény, strach a aj neistota. Končí to zvyčajne rozchodom, pretože väčšina mužov túži po žene, ktorá je sebavedomá a vie, akú má hodnotu. Žiadneho muža nebaví donekonečna ženu uisťovať o tom, že je krásna, milovaná a šikovná. Musí to vedieť aj sama, pokiaľ nie, je tu problém.

Žena, ktorá je falošná

Falošnú ženu by nechcel mať žiaden muž. Je plná klamstiev, pretvárky, robí sebecké veci a život s ňou nie je vôbec rozprávkový. Aj keď sa tejto žene podarí otehotnieť a bude čakať s partnerom dieťa, môže skončiť sama. Nikto netúži po tom, aby vychovával dieťa s matkou, ktorá je plná intríg, lží a zlosti.

Žena, ktorá má dieťa s mužom, ktorý to nechcel

Tento typ žien za to nemôže. Nebolo to ich vlastné rozhodnutie, no urobil to tak muž. Dieťa je pre ženu veľmi dôležité a určite nám dáš za pravdu, ak budeme tvrdiť, že si matka častokrát zvolí svoje vlastné dieťa, než muža. Ak od nej teda muž odíde, nie je to jej vina, že je slobodná matka. Možno byť len viac obozretná, koho si pustiť do svojho života a srdca. Aj keď ostane na chvíľu zlomená, rýchlo zalepí všetky rany jeden pohľad do očí svojej ratolesti.

Žena, ktorá nemá pevné hodnoty

O mužov prichádzajú tieto ženy najrýchlejšie. Typ tejto ženy si nestojí za tým, čo povie. Nemá pevné hodnoty, a tak nemôže mať ani nastavené priority. Rýchlo sa z nej stane slobodná matka, pretože nevie, čo je správne, a ako by mal vyzerať zdravý vzťah. Preto skúša, hľadá, schádza sa a rozchádza. Nájsť si trvalý vzťah je pre ňu ťažké.

Žena, ktorá robí spontánne rozhodnutia

Život tejto ženy sa najviac odráža v jej rozhodnutiach. Nemôžeme tvrdiť, že tehotenstvo je práve „rozhodnutie“, no ak je žena spontánna, môže sa jej to prihodiť a bude. S mužom, ktorého možno ani nebude dobre poznať alebo do neho nebude zamilovaná. Ona to však neľutuje, pretože to je jej „životný štýl“, no určite by sa jej dieťa vychovávalo lepšie, keby mala pri sebe partnera.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating