unsplash.com

Do môjho života si prišiel tak náhle, tak nečakane. Bolo to až kúzelné.

Keď sme sa stretli po prvýkrát, bolo to zvláštne. Už vtedy som cítila strach a hlas, ktorý mi hovoril „drž sa od neho čo najďalej, pretože ti ublíži.“

Ani by mi vtedy nenapadlo, že by sme sa začali stretávať. Ale osud to zariadil inak. Mali sme spoločných priateľov, takže mi bolo jasné, že ťa nevidím poslednýkrát.

Nikdy by mi však nenapadlo, že by sme spolu mali niečo viac. „Dva protiklady sa navzájom priťahujú.“ Asi na tom naozaj niečo bude.

Všetko bolo ako z filmu. Kvety každý deň, nočné rozhovory, dívanie sa na oblohu plnú hviezd. A veľa ďalších pekných vecí.

View this post on Instagram

Sometimes it is about the little things 🌺 Actually we wanted to take the typical cheesy tourist pic in Monaco but then I decided to wear a flower in my hair (matching my new dress of course 💁🏼‍♀️). How cute that the lady we asked for taking a picture already took pictures while he gave me the flower to put it in my hair🙌🏻Sometimes a random tourist is better then any professional photographer to capture a very special moment 💕 AdIAnzeige (brands tagged) ————————————————– #fashioninspo #monacocasino #monacomontecarlo #dgfamily #hoteldeparismontecarlo #blogger_de #couplesgoals #coupletravel

A post shared by LIFESTYLEBLOGGER🍒 MUNICH PARIS (@theblondmacaron) on

Keď si ma prvýkrát pobozkal, začala som mať strach. Strach z toho, že mi ublížiš. A presne to sa stalo. Nahradil si ma tak ľahko a tak rýchlo. Bolelo to, ale vedela som, že ma tá bolesť raz prejde. Dokonca som spoznala človeka, s ktorým som začala byť ako tak šťastná. Všetko mi začalo dávať zmysel. Nedokázala som však na teba úplne zabudnúť.

Zrazu, ako nejaké tornádo, tak nečakane, si za mnou prišiel a toľko toho si mi povedal. Ako ťa to všetko mrzí, že si ma stratil kvôli svojej hlúposti. Vraj, keby to všetko vieš skôr, tak by si všetko urobil inak. Že si mal strach a stále máš, kvôli tomu pocitu, čo cítiš, keď som s tebou, keď na mňa myslíš. Obával si sa mojej osobnosti, pretože si vedel, že som iná. Milujem až príliš. Mám milión pocitov, ktoré ma robia takou, aká som.

Nedokážem ti odpustiť z jedného dňa na druhý. Odpustenie je proces, ktorý si žiada veľmi veľa času. Tak pochop, že potrebujem priestor, potrebujem čas. Hrozne veľa času. Aby som ti mohla odpustiť, aby som ti začala zas veriť, aby som bola schopná ťa milovať ako predtým.

Mal si na výber a ty si si vybral. Nedá sa zabudnúť na to, čo si mi spravil. Momentálne ani neviem či mám chuť s tebou tráviť ďalší čas, či mi naozaj stojíš zato ti dať druhú šancu.

Kebyže mám aspoň nejakú istotu, že mi znova neublížiš.

Momentálne potrebujem chvíľu pre seba. Potrebujem premýšľať nad tým všetkým, čo sa stalo, a čo by sa ešte len stalo, keby ti dám druhú šancu. A hlavne ti potrebujem začať zas veriť. Chcem si byť istá či je všetko čo si hovoril pravda. Až potom začnem uvažovať nad niečím viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating