Instagram/jovi_travel

Klamári tu vždy boli, sú a aj budú. V tomto sa moderná doba nelíši od tej minulej, pretože klamstvá existujú odvtedy, ako aj človek sám. Muži vedia byť verní, no aj sukničkári a tiež sa nájdu takí, ktorí považujú klamanie za svoje hobby.

Sú to presne títo muži.

Muž, ktorý je zbabelec a bojí sa

Má strach, že ak by povedal pravdu, ľudia by ho prestali mať radi. Bude klamať svojej priateľke o tom, že má stále prácu, aj keď ju už dávno stratil, len preto, aby ho neopustila. Ešte nepochopil, že ak ho priateľka miluje, pre stratu práce by ho neopustila, no pre lož áno. Nikto predsa nechce vzťah založený na klamstvách a podvodoch.

Muž, ktorý ženu nemiluje úprimne

Typ tohto muža by sa mal hanbiť. Ženu nemiluje úprimne, a tak mu svedomie dovolí klamať. Či už je to lož menšia alebo väčšia, nemá s tým problém. Vie, že keď sa mu na podvody príde, partnerka sa s ním rozíde, a tým pádom nemusí navrhovať rozchod on. Je vynaliezavý, avšak neberie ohľady na druhých ľudí.

Muž, ktorý si nevie priznať prehru

S prehrou sa nevie zmieriť a nič ho nezastaví v tom, aby klamal o tom, ako sa mu všetko v živote darí. Taktiež sa pri tomto mužovi vyskytuje syndróm jedináčika alebo najmladšieho dieťaťa. Tieto deti robia to isté – nevedia sa zmieriť s prehrou, a tak im buď každý ustupuje, alebo klamú o tom, aké mali výsledky či úspechy.

Muž, ktorý chce všetkých ohúriť

Nikdy by si nepriznal, že niečo pokašľal, alebo že je jeho život zlý a potrebuje zmenu. Muž, ktorý chce všetkých ohúriť klame v podstate stále. Známi a rodina nevedia prečo, pretože oni by ho mali radi tak či tak. Či má veľa peňazí, alebo nemá žiadne. Či urobil niečo svetoborné a získal ocenenie, alebo len pracuje v obchode a dokladá tovar. Tento muž však túži po uznaní a ohúrení tak veľmi, že nemá problém klamať priateľke alebo kamarátom.

Muž, ktorý bol klamaný svojimi rodičmi

Bol doslova vychovaný ku klamstvu. Keď má niekto vzor v tom, ako sa má klamať, a že sa „môže“ klamať často, nič iné sa od neho ani v dospelosti nedá čakať. Muž, ktorého klamali v detstve, bude klamať v dospelosti úplne každému. On si totiž myslí, že je to tak v poriadku, pretože to videl doma.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating