Fráza „všetci sú rovnakí“ už dávno nie je IN a každá správna žena vie, že existuje mnoho typov mužov, ktorí sa potulujú po svete. V minulom článku sme ti predstavili tých, ktorí sú v každej situácii verní a ženy nepodvádzajú. Dnes sa pozrieme na tých najväčších sukničkárov.

Muž, ktorý je závislý len na tom jednom

Nevie myslieť na nič iné, len na telesné uspokojenie. V jeho mysli neexistuje niečo také ako je spoločný život, rodina, deti alebo zodpovednosť za druhú osobu. Myslí iba na to, čo bude so ženou robiť v posteli. Strieda partnerky extrémne rýchlo, pretože ho každá po chvíli omrzí. Nevie byť verný, pretože chce stále nové podnety a zábavky.

Muž, ktorý si nevie vážiť ženu

A vidí ju iba ako objekt jeho horúcich túžob. On si ani nezaslúži mať zdravý vzťah, pretože so ženami nezaobchádza pekne. Vníma ju ako prostriedok k tomu, aby dosiahol „to svoje“ a viac sa o ňu nezaujíma. Neváži si ju za to, aký je človek. Pre neho je bezcenná, pretože je zaslepený telesným spojením a nič iné nevníma – žiadne vlastnosti, kvality, žiadnu pokoru, nič.

Muž, ktorý nemal ľahké detstvo

Otec mu nedal dobrý príklad, ako by sa mal správať správny muž. Možno sa o neho dostatočne nezaujímal, možno nemal čas, dlho pracoval, málo svojho syna miloval… Dôvody môžu byť naozaj rôzne a musíme uznať, že podvedome za to tento chlap nemôže.

Avšak, s týmito základmi si nevie nájsť riadnu partnerku. Preferuje vzťahy na jednu noc, pri ktorých nemusí nič riešiť.

Muž, ktorý sa v živote ešte len hľadá

Alebo aj „Peter Pan“, ktorý nechce nikdy dospieť. Tento typ je veľmi nebezpečný, pretože pokiaľ sa ešte len hľadá, napácha veľa škody a zlomí mnohým ženám srdce. Keď už nájde svoju správnu cestu a bude vedieť, čo v živote chce, prestane byť sukničkárom. Avšak, dovtedy bude trpieť veľa žien.

Muž, ktorý žije ako starý mládenec

Zostal, ako sa hovorí, „na ocot“ a žiadna zo žien ho nechcela za manžela. Aktívne nehľadá partnerku, skôr len jednorazové potešenie a zábavu. Nevie sa usadiť, a tak chodí od jednej k druhej. Jeho cieľom je nájsť uspokojenie a radosť, no väčšinou býva na konci dňa aj tak sám a smutný.

Neuvedomuje si, že ak by zmenil správanie, našiel by presne to, čo aj hľadá. Precitne väčšinou až po štyridsiatke, kedy sú väčšinou tie najlepšie ženy už zadané.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.