Photo by Devon Divine on Unsplash.com

Návodov na to, ako byť tá najkrajšia a najúspešnejšia žena, si už určite čítala veľa. Dnes ti však poradím s tým, ako byť najlepšia priateľka pre svojho partnera. Mnoho žien si myslí, že musia byť neustále upravené, namaľované a vyobliekané. Úspech je však úplne inde.

  1. Hovor veci, ktoré naozaj chceš – inými slovami, buď priama. Pri rozhovore s ním nechoď okolo horúcej kaše a povedz mu veci tak, ako ich naozaj vidíš ty. Vyslov želanie, ktoré chceš ty. Vyjadri názor, ktorý je podľa teba správny. Chlap z teba nezošalie a nebude musieť dedukovať, čo si tým myslela. Namiesto toho (možno 🙂 ) urobí na prvýkrát hneď to, o čo po požiadaš. Budeš spokojná a tvoj priateľ si môže povedať, že má konečne ženu, ktorá vie čo chce.
    zdroj: Image by adamkontor from Pixabay.com
  2. Chváľ ho a dávaj mu komplimenty – rovnako ako ženy, aj muži chcú počuť komplimenty alebo pochvaly. Ak sa mu niečo podarí, hoci aj maličkosť, nezabudni ho odmeniť peknými slovami. Bude si ťa ceniť ešte viac a bude veriť, že je tvoj hrdina.
  3. Nebuď „stíhačka“ ale ani moc povoľná – keď povieš mužovi „nie“, niekedy to pre neho znamená „áno“. Všetko čo mu zakážeš ho láka omnoho viac. To však neznamená, že mu máš všetko dovoľovať. Na to, aby si bola dokonalá partnerka, musíš vedieť hranice. Kedy je niečo v norme a kedy je už niečo cez čiaru.
  4. Daj mu priestor – muži nefungujú ako ženy. Oni svoj priestor potrebujú. Potrebujú byť chvíľu osamote, potrebujú ísť s priateľmi von, na futbal alebo hokej. Potrebujú relaxáciu a čisto mužskú spoločnosť. Ak mu tento priestor urobíš, bude sa k tebe vracať oveľa radšej.
    zdroj: Photo by Seth Reese on Unsplash.com
  5. Stále ho prekvapuj – to, že si s niekým vo vzťahu neznamená, že celá romantika skončila. Snaženie a prekvapenia musia byť vo vzťahu stále. Je to skvelý spôsob na to, ako vzťah oživiť a stmeliť. Uvidíš, že bude veľmi rád, ak sa bude pred priateľmi môcť pochváliť, ako ho jeho najlepšia priateľka prekvapila.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating