Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Fantázii sa medze nekladú a dvojnásobne to platí v prípade posteľových radovánok. My ženy sa niekedy správame ako dve osobnosti. Na jednej strane chceme láskyplný vzťah s jedným mužom, no na druhej strane túžime po vzrušení v posteli. Nie že by to so životným partnerom nestálo za to, ale niektoré naše tajné sny nám jednoducho nedokáže splniť.

Samozrejme, že nie všetky ženy sú rovnaké a niektorým stačí aj klasické milovanie. Keď sme sa však opýtali viacerých kamošiek, spoločne sme dospeli k piatim najtajnejším fantáziám a túžbam, ktoré by sme chceli v posteli zažiť. Stotožňuješ sa s nimi aj ty?

Milovanie ako z 50 odtieňov

Film 50 odtieňov nás ovplyvnil aj v tejto rovine. Aspoň raz by sme chceli byť submisívne a chceli by sme, aby nás partner spútal a robil si s nami čo len chce. Samozrejme, len do únosnej roviny a za vopred stanovených podmienok. Veď si to len predstav, aké vzrušenie a napätie sa v takej červenej izbe musí odohrávať.

Trojka

Dve ženy a jeden muž alebo jedna žena s dvomi mužmi? Tento výber necháme už na teba. Nič to ale nemení na tom, že mnohé ženy tajne túžia po trojke. Dôležité je, aby s tým boli v pohode všetci účastníci, inak môže dôjsť k nedorozumeniam alebo nezhodám.

Aférka na jednu noc

Vo filmoch často vídame se* na jednu noc, kedy žena náhodou natrafí na muža v bare a užijú si neskutočné dobrodružstvo. V skutočnosti to môže dopadnúť skôr trápne, keď si ráno budeš premietať, čo sa stalo a budeš hľadať svoje veci po zemi. Taká filmová aféra by potešila nejednu ženu. Žiadne city a emócie, iba chémia a vášeň.

Se* s inou ženou

Ženy najlepšie vedia, čo treba urobiť, aby dosiahli vrchol, preto poznajú aj správne miesta, na ktoré treba zatlačiť. Milovanie so ženou preto môže byť veľmi zaujímavé, vášnivé a predovšetkým intenzívne. Predsa len, ženy vedia ako na to.

Styk na verejnosti

Trochu adrenalínu niekedy nezaškodí. A ten pocit, že môžete byť prichytení pri čine ešte znásobuje vzrušenie. Se* na verejnosti mnohí praktizujú aj bežne, no pre viacerých je stále tabu. Aj preto patrí v niektorých prípadoch skôr k túžbam a fantáziám.

Čo podľa teba chýba na tomto zozname? Je niečo, po čom túžiš v posteli ty?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.