Filmy o prvej láske
Instagram/elysian.editsss/mygirlmovie

Nie každý z nás má so vzťahmi rovnaké skúsenosti. Zažijeme iné druhy lásky, no jedna je predsa len tou, ktorá sa nevyhne nikomu – tá, ktorá bola a navždy bude prvá. Skôr či neskôr, raz to musí prísť. Niekto ju spozná už na základnej škole, niekto si na skutočné city počká pekne dlho. Ak si romantická duša a chceš si spríjemniť nasledujúce pochmúrne dni, filmy o prvej láske ťa zahrejú pri srdci.

Priprav si deku, teplý čaj a vychutnaj si jesenný večer s filmami, ktoré všetci milujú. Pozri sa na príbehy, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári, no zároveň nenechajú tvoje oči suché.

Moja prvá láska

Ak máme na mysli filmy o prvej láske, potom poďme naozaj na taký, ktorý ukazuje tú nevinnú detskú lásku, ktorú sme snáď všetci zažili. Aj keď je My Girl už starší film, ani po rokoch nenechá niekoho chladným.

Príbeh je o 11-ročnej dievčine, ktorá si dáva za vinu smrť svojej matky, nepáči sa jej, že si jej otec našiel novú známosť a je zamilovaná do svojho učiteľa. No aspoň má pri sebe najlepšieho kamaráta. Avšak, …

Malý Manhattan

Ak ti predošlý tip spôsobil hodinový záchvat plaču, možno ti náladu zdvihne tento. Little Manhattan je skôr oddychová komédia o prvej láske Gabea a Rosemary, ktorí žijú v New Yorku.

Ukazuje nevinné začiatky dokonalej lásky a aj to, ako sa ju mladý muž snaží pochopiť. No a pri niektorých scénach sa nad tou krásnou láskou zaručene aj rozplačeš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife