Vybrali sme pre teba a tvoju polovičku filmy, pri ktorých sa zaručene nebudete nudiť. Nečakaj žiadne sladké komédie s klišé dejom. Toto sú tipy na filmy, ktoré si pochvaľujeme nielen my, ale aj celý svet.

Bohemian Rhapsody

dráma, hudobný, životopisný

Úžasný film, ktorý si s priateľom celý prespievate. Bohemian Rhapsody je oslavou rockovej skupiny Queen, a predovšetkým Freddieho Merchuryho, ktorý svojou tvorbou i životom vzdoroval stereotypom, vďaka čomu sa stal jedným z najvýraznejších umelcov na svete. Vo filme zaznejú ikonické piesne ako „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ alebo „Bohemian Rhapsody“. Ak máš so tvojou polovičkou chuť na malý koncert, odporúčame si večer zapnúť tento film, zaručene sa na ňom zabavíte.

Aquaman (2018)

akčný, dobrodružný, sci-fi

V tomto vydarenom sci-fi filme si príde ženská populácia na svoje. Hlavný protagonista Arthur Curry (Jason Momoa), ktorý predstavuje napol človeka a napol obyvateľa mora, je naozaj kus krásneho chlapa. Zatiaľ, čo sa žienky nebudú vedieť vynadívať na horu testosterónu, chlapi zatiaľ budú pozorne sledovať pútavý príbeh z bájnej Atlantídy. Nebudú chýbať ani romantické scény či vtipné pasáže. Film ideálny na vytvorenie príjemnej nálady a domácej pohodičky v objatí svojej polovičky.

Zelená kniha (2018)

komédia, road movie, dráma

Vtipná komédia, ktorá nesie v sebe okrem dávky humoru aj skryté posolstvo. Poukazuje totiž na rešpektovanie a rovnosť medzi rozdielnymi rasami i ľudí pochádzajúcich z chudobných či bohatých štvrtí. Tolerovať svoje rozdiely sa museli naučiť aj hlavní hrdinovia Tony Lip, vyhadzovač z taliansko-americkej štvrti v Bronxe, ktorý začal pracovať ako šofér pre špičkového černošského pianistu Dr. Dona Shirleyeho. Tony, ktorý opovrhoval černochmi, má za úlohu vždy, za každých okolností a v bezpečí, doviezť pianistu na miesto, kde má v daný večer svojho koncertného turné vystupovať. Oplatí sa pozrieť na to, ako to celé dopadne.

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou (2019)

thriller, krimi, dráma, životopisný

Ak máš rada príbehy so zápletkou z kriminálneho prostredia i s troškou romantiky, toto sa ti bude zaručene páčiť. Film je natočený podľa skutočných udalostí zo života jedného z najznámenjších a najmilovanejších sériových vrahov v histórii, Teda Bundyho. Rozprávačom príbehu je Bundyho priateľka, ktorá s ním dobe vrážd žila pod jednou strechou spoločne s jeho nevlastnou dcérou. Tvoj chlap pri tom filme určite nezaspí.

Perfektné rande (2019)

komédia, romantický

Ak máš to šťastie, že tvoj chlap s tebou poctivo a bez námietok pozrel už všetky romantické komédie, tak v tom prípade máme pre teba horúcu novinku. Očakávaný film The Perfect Date z produkcie Netflix sľubuje dávku poriadnej romantiky, ktorú si občas ženy potrebujú jednoducho pozrieť. A prečo by sa mal tento film páčiť aj tvojej polovičke? Plynulý dej a pozitívna atmosféra mu vytvoria ideálne podmienky na dokonalé túlenie sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.