Filmy o prvej láske
Instagram/elysian.editsss/mygirlmovie

Zápisník jednej lásky

To, aby bola naša prvá láska zároveň aj tou poslednou, je prianie mnohých mladých ľudí. Len málokedy a málokomu sa to podarí. The Notebook je romantickým filmom, na ktorý sa dá pozerať z rôznych strán.

Pre Allie, ktorá mala len 17 rokov a trávila voľné leto v Seabrooku, bol Noah jej skutočnou prvou láskou. No a ako už určite vieš, osud ich poriadne skúšal.

Hviezdy nám nepriali

Ťažký osud, no v inom kontexte, postretol aj Hazel a Augustusa vo filme The fault In Our Stars. Oni dvaja nemali šancu zažiť takú obyčajnú prvú lásku, pretože bojovali s chorobami, ktoré im to neumožnili. No práve „vďaka“ tomu spoznali niekoho výnimočného, niekoho, kto im naozaj rozumel.

Titanic

Láska, slzy, veľký príbeh. O tom je Titanic. Uvedomila si si však niekedy, že pre Rose to bola taktiež prvá láska. Mala tiež len 17 rokov, keď sa s matkou vydala na plavbu. Jej život bol sľúbený staršiemu snúbencovi len z rozumu. Až Jack jej ukázal, o čom môže byť skutočná láska.

Ak ťa však táto romantika príliš nenadchla, máme pre teba poriadnu dávku zábavy. V našom staršom článku nájdeš výber 10 najlepších komédií, ktoré nič neprekoná. V každom je hlavným hrdinom herec Seth Rogen, ktorý je zárukou dobrej komédie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife