Filmy o láske
Instagram/filmsbydessy/aftermovie

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ktoré filmy o tínedžerskej láske sú tvoje najobľúbenejšie? Hoci môžeš byť už dospelá, stále si ich rada pozrieš. Mieša sa v nich akási nevinnosť, neznalosť a vášeň. Vďaka týmto pocitom ich miluješ. Teraz už totiž máš iné problémy a je pekné sa znovu vrátiť do tínedžerských čias. No nie?

Takéto filmy jednoducho k životu potrebujeme. Ak raz budeš mať nanič náladu a budeš túžiť po tom, aby si na dve hodinky vypla, zaliezla pod deku a pozrela si niečo dobré, siahni po tomto zozname. Vybrali sme pre teba len tie overené, ktoré naozaj nikdy nesklamú. Ak nám na zozname niečo chýba, daj vedieť do komentára.

Videla si už tieto filmy o tínedžerskej láske?

Polnočná láska

Katie má 17 rokov a trpí vzácnou chorobou, kvôli ktorej nemôže vychádzať na slnečné svetlo. Celý svoj život teda trávi vo svojej izbe, odkiaľ sleduje Charlieho, do ktorého sa platonicky zaľúbi. Raz večer, keď vyjde do ulíc, na neho narazí a začne sa medzi nimi jedinečný vzťah.

Stánok s bozkami

Tento film sme už spomínali vo viacerých článkoch a obidva diely jednoducho patria k naším naj. Vzťah medzi Elle a Noahom je presne taký, po akom túžia všetky mladé baby. A ešte viac by chceli mať také priateľstvo, aké má Elle a Lee. Dokáže tieto dva vzťahy skĺbiť dokopy? Je to trilógia a odporúčame ti pozrieť všetky časti, lebo ide o príbeh na pokračovanie.

LOL

Pamätáš si ešte na časy, kedy bola Miley Cyrus „normálna“? Lola je typická tínedžerka, ktorá má pred svojou mamou tajnosti a užíva si študentský život. K tomu patrí aj prvá láska, prvé sklamania. Aj napriek všetkému si so svojou mamou dokáže vybudovať krásny vzťah. Trailer si môžeš pozrieť po kliknutí SEM.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating