instagram/charlyjordan

Možno si niektorí ľudia myslia, že je nezmyselné, aby prvá láska vydržala navždy. Možno si tiež myslia, že keď sa pre nich nikto taký nenašiel, nemôže sa nájsť ani pre niekoho iného. Avšak, vyvediem ťa z omylu. Existujú ľudia, ktorí si zobrali svojich prvých partnerov a sú s nimi šťastní dodnes.

Tá láska by mala byť prvá a čistá.

Prvá láska by mala byť úprimná. Mala by s tebou rásť a zdieľať všetky skúsenosti, ktoré získavaš na ceste životom. Mala by ťa vidieť v tých najhorších momentoch a napriek tomu s tebou zostať.

Prvá a jediná láska by mala byť taká, ktorá všetko vydrží, všetko dúfa a nikdy sa nevzdáva. Mala by sa snažiť riešiť hádky, nie sa po nich rozísť.

Prvá láska by mala vedieť o tebe všetko, všetko o tvojich slabých miestach a napriek tomu ich nevyužiť. Mala by ti pomáhať, aby tých slabých miest bolo čo najmenej.

Prvá láska by mala byť romantická, no neskôr by sa mala pretaviť do realistickej a pevnej. Po prvýkrát je všetko neisté, no ak spolu budete dlhšie, mali by ste si dôverovať a byť rozhodnutí, že spolu všetko prekonáte.

Prvá láska by ťa mala brať vážne a podporovať ťa. Nemala by si robiť žarty z vecí, ktoré pre teba niečo znamenajú a sú dôležité. Mali by ste si nájsť spoločný humor, ktorý vás zachráni od smutných a depresívnych dní.

Prvá láska by mal byť pre teba niekto, kto si ťa vyberie každý deň, bez ohľadu na to, ako veľmi to bude ťažké. Mal by to byť niekto, kto v tebe vidí všetko naj. Najkrajšiu ženu, najlepšiu ženu, najmúdrejšiu ženu, najmilovanejšiu…. Áno, ženy vo svete môžu byť ešte lepšie od teba, no pre tvoju prvú lásku by si mala byť ty najlepšia.

Ak máš vzťah, ktorý je tvoj prvý a dúfaš, že aj posledný, buď vďačná. Milujte sa každý deň viac a viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating