Outfity podľa znamení na jeseň
instagram/natali_nata, clairerose, whatgigiwears

Patríš aj ty medzi znamenia, ktorým pristane jeseň? Každý z nás pozná charakteristiku svojho znamenia. Dobré, no aj zlé vlastnosti, šťastné čísla, ale tiež vzťahové rady. Niektorí z nás sa so svojim znamením a článkami o ňom úplne stotožňujú, iní v to zasa neveria. Jedno je však isté, nie je znamenie ako znamenie. A to platí aj v móde. Niektorým sa hodí modrá, iné milujú spoločnosť a ďalšie zasa jesennú pohodu.

Rozmýšľala si už niekedy ráno pred skriňou, čo si máš zasa obliecť? Určite áno. Prinášame ti 4 znamenia a tipy pre nich, čo z módy je pre nich ako stvorené v toto ročné obdobie.

Milujú zemité farby, majú cit pre detail, ale aj napriek tomu vedia v nepriaznivom počasí jesenne vytvoriť zaujímavý outfit. Paríš medzi ne?

1. Panna

Zakladáš si na dokonalom vzhľade. Vieš všetko o najnovších módnych trendoch a oblečenie je tvoja silná stránka.

Tvoje outfity však nie sú žiadna nuda. Vždy doplnené šperkom a doplnkami na úrovni. Znamenie Panna sa najlepšie cíti v jednoduchých outfitoch s nádychom elegancie.

2. Rak

Tvojimi farbami sú biela a sivá. Obliekaš sa najmä podľa nálady. V nepriaznivom počasí siahneš skôr po pohodlnom outfite s mikinou ako po šatách a silonkách.

Aj keď neinklinuješ k najnovším módnym trendom, na ľuďoch si všímaš dobré looky. Tvojou silnou stránkou je určite jemnosť, s ktorou skladáš aj jednotlivé outfity.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista