Modrá farba
instagram.com/denisa.vysnovska, instagram.com/sweetladylollipop, instagram.com/laurajadestone

Rozmýšľala si niekedy nad tým, ktorá farba sa k tebe hodí najviac? K tvojej tvári, očiam, vlasom či postave? Každá žena má spomedzi všetkých farieb tú svoju, o ktorej si myslí, že jej pristane najviac, ale zhoduje sa aj s tou, ktorá je súdená jej znameniu?

Určite máš aj ty rada konkrétnu farbu, v ktorej sa cítiš dobre, a ktorá dominuje nie len v tvojom šatníku, ale podvedome po nej siahneš aj v mnohých maličkostiach či doplnkoch. Je to farba, ktorá podľa teba najlepšie podčiarkne tvoj zovňajšok, ale zároveň ladí aj s tvojimi pocitmi, životným štýlom a povahou.

Avšak rozmýšľala si nad tým, aká farba sa hodí k tvojmu znameniu? Domnienok je veľa a mnoho stránok sa vo farbách nezhodne. Ja ti dnes prinášam 5 znamení, pre ktoré je ako stvorená farba modrá. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Vodnár

Je to jedno z najcitlivejších znamení zverokruhu a hodí sa k nemu farba vody, ktorá dokonalo ladí s vodným živlom, ktorý v sebe skrýva. V modrej farbe si oveľa sebavedomejšia, aktívnejšia či odvážnejšia. Všetky tieto vlastnosti v tebe vyvolá modrá farba, ktorá ťa nabije dávkou optimizmu. Neboj sa kombinovať rôzne odtiene či vzory, na tebe bude vyzerať všetko úžasne.

Modrá farba
zdroj: Unsplash/Alexi Romano

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista