unsplash.com

Potrebuje niekoho, kto bude rozumieť jej intimite. Teraz nehovorím len o fyzickej príťažlivosti, ale aj o tej, kedy máš pocit, že si našla skutočne niekoho, pri kom sa cítiš sama sebou a komu chceš venovať svoje telo. Je to viac ako len fyzická príťažlivosť. Je to duševné spojenie.

Potrebuje sa cítiť rešpektovaná. Chce sa cítiť rovnocenne. Nehovoríme teraz o feministke, ktorá si potrebuje niečo dokazovať, ale o žene, ktorá vníma rovnocennosť partnerov a taktiež rešpekt. Tak, ako rešpektuje svojho partnera a váži si ho, to isté očakáva aj od neho.

Potrebuje niekoho, kto podporuje jej sny. Má svojej ciele a plány, ktorých sa striktne drží. Aj keď miluje bezpodmienečne a naplno, potrebuje aj zachovanie svojej individuality a vždy sa snaží pracovať na sebe, aj keď je vo vzťahu. Váži si, ak ju jej partner podporuje a necháva jej slobodu v tom, čo robí.

 

Potrebuje sebaistého muža. Potrebuje pri sebe muža, ktorý si je istý sám sebou a ktorý nerieši hlúposti. Silná žena je názoru, že hádok už bolo dosť a nepotrebuje pri sebe niekoho, kto nevie, čo chce. Páčia sa jej samostatní muži, ktorí sa neboja dať svoje city najavo a pri ktorých sa cíti milovaná a chránená.

Potrebuje pocit dôvery. Silná nemá čas a ani dôvod byť s niekým, komu plne nedôveruje. Je názoru, že dôvera by mala byť na prvom mieste a nemala by sa obávať o to, či ju jej partner podvádza. Pre ňu nie je zdravý vzťah, ak si musí neustále niečo namýšľať a nebyť si niekým 100% istá.

Potrebuje pocit nezávislosti. Silná žena potrebuje raz za čas odísť. Potrebuje chvíľku samoty a neznáša, ak by mala žiť v pozlátenej klietke. To skutočne nie je nič pre ňu. Je zodpovedná, verná, sama sebou istá a preto potrebuje raz za čas byť skutočne sama.

Potrebuje cítiť úsilie. Vždy sa snaží vyhovieť každému a potrebuje okolo seba ľudí, ktorým dôveruje a ktorí jej dávajú pozitívnu energiu. Nemá čas na hlúpe a bezvýznamné priateľstvá. Taktiež neznáša, ak sa vo vzťahu snaží iba ona a druhý to neberie vážne. To je pre ňu znak toho, že je potrebné vzťah ukončiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating