unsplash.com

Sedela na posteli a už zase chcela písať o nich. O mužovi, ktorý zmenil jej život a o nej, ktorá sa ho nikdy nevzdala. Pretože vždy bolo dôležitejšie to dobré. To dievča vlastne vždy videlo iba pozitíva a len zriedka sa nahnevala. Kúsok jej je v ňom a kúsok neho zas v nej. Ešte nedávno tvrdila, že kamarátstvo medzi mužom a ženou existuje a oni sú toho príkladom. Nevie prečo vypustila tú vetu z úst. On neznáša keď ich nazvú kamarátmi. A má pravdu, je to veľmi slabé slovo. Medzi bývalými to ani nejde. Hups, slovo bývalí či ex vlastne neznášajú obaja. Tvoria spolu malý gang.

@mood_passion via 📸 @philineroepstorff

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Prešli si už všeličím. Tvoria dvojku, ktorú nikto nikdy nepochopí, ale to je v poriadku. No že spolu zažijú aj takéto niečo? Prekvapenie. A pri tom to už dávno nie je o láske. Alebo sa snáď mýlila? Nie, neboj sa, ona vie.

Nikdy si nemyslela, že by nezvládli situáciu a taktiež si nikdy nemyslela, že ona bude tou ženou, kvôli ktorej iné plačú a majú zlomené srdcia. Veď aj ona mala kvôli jednej takú zlomeninu. Vždy je to o dvoch, presne tak to je. Ale čo oči nevidia, to srdce nebolí. Keď k nemu išla, nepochybovala o zvládnutí situácie. Veď minule im to celkom šlo. Asi sa prepočítala.

Moments like this ⚡️ @mood_passion via 📸 @kweilz tag your love.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Veľa žien tú ženu práve zavrhlo. Možno aj zopár jej kamarátok. To je v poriadku, chápe to. Ľudia totiž len veľmi zriedka pochopia situácie, ktoré nezažili. Uvedomuje si sklamanie, hnev a všetky tie emócie, ktoré možno práve teraz prežívate. Vie, že je hrozné ak vás partner podvedie. Ale vedzte, nie je to chyba len jej alebo len jeho. Je to chyba oboch. Chyba? Dá sa to považovať za chybu? Z vašej strany možno ale z mojej? Jeho? Jej

@mood_passion via 📸 @juliatreg tag your love ❤️

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Niekedy je ťažké vysvetliť veci. Nechce sa ospravedlňovať. Ani za seba a ani za nikoho kto niečo také urobil. I tak by to nemalo význam, pretože ľudia zväčša vidia to zlé. Nečuduje sa. V takej chvíli dostávame pocit, že dobro už vlastne neexistuje. Vždy rada každé jedno dievča utešila a vysvetlila jej, že ak toto urobil, nezaslúži si ju. Teraz už však nemá právo.

Či ju to mrzí? Ani sama nevie. Na jednej strane nie, pretože jeho terajšia priateľka na neho nie práve najlepšia. Druhá strana však…

Moments like this 👌🏼 @mood_passion tag your love.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Hah, práve sa s povzdychom pousmiala nad paradoxmi v živote. Každý deň sa ich udeje tak veľa až ľuďom nezostáva naozaj nič iné iba krútiť hlavou. Alebo je to tak len v jej živote?

 

Viac mo­jich člán­kov si mô­žeš pre­čí­tať na mo­jom osob­nom blogu http://www.by­riush.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating