instagram.com/vancityreynolds, instagram.com/popsugar

Hollywood je plný prekvapení, hlavne čo sa párov týka. Ľudia sa schádzajú, rozchádzajú a človek si ani pri niektorých nestihne uvedomiť, že sa dali dokopy alebo naopak – rozišli sa. Obdiv si skôr ale zaslúžia tí, ktorí patria medzi šťastné a trvalé páry. 

Dobrý príkladom je pár hercov Ryan Reynolds (44) a Blake Lively (33). Aj keď Ryan bol už v minulosti ženatý s herečkou Scarlett Johansson (35), manželstvo im vydržalo len 3 roky. O rok neskôr (v roku 2012) sa Ryan zosobášil so svojou terajšou manželkou Blake Lively, s ktorou im manželstvo drží dodnes. Ich rodinku dotvárajú 3 rozkošné dievčatká James (5), Inez (4) a najmenšia Betty (1).

Nedávno sám 3-násobný otec Ryan priznal, že miluje byť otcom, ale nikdy by si nepomyslel, že bude otcom dievčat. Krásne slová na tému otcovstva vyjadrili Ryan a Blake v rozhovore s deťmi Maria Lopeza (Giou a Dominikom) pre magazín Access.

„Milujem byť otcom dievčat“, povedal Reynolds. „Mám tri nádherné dcéry, ktoré by som si ani za milión rokov nepredstavil. Mám troch starších bratov. Ja som najmladší zo štyroch bratov a mať pre mňa tri dcéry je pre mňa poriadna jazda a užívam si každú jednu sekundu“, dodal Ryan.

Kanadský herec (predstaviteľ Deadpoola) ďalej uviedol, že obdivuje Lively a jej tri dcéry za ich vytrvalosť. „Nevtipkujem, sú to najschopnejší ľudia, akých poznám. Keby sa v mojom živote stalo niečo šialené alebo strašidelné, oni by boli prví ľudia, o ktorých by som sa oprel, pretože sú múdri a silní a pod nátlakom sú pokojní. Pod nátlakom majú odvahu.“

RODINA A KARIÉRA

Ryan a Blake majú hektické životy, no stále sa snažia rodinu dávať a prvé miesto. Chcú byť čo najviac s deťmi. Svoju prácu sa snažia rozdeliť tak, aby im práca neprekážala a stále boli pokope. Berú to ako dobrý spôsob toho, aby čo najmenej boli od seba – preto, ak má nejakú prácu jeden z nich, cestujú za ňou celá rodinka.

Reynolds a herečka Lively (známa najmä kvôli Gossip Girls) mali dcérky James (nar. 2014) a Inez (nar. 2016). V októbri 2019 sa na verejnosť dostala informácia, že pár privítal na svet ich tretiu dcérku. Dvojica najprv tajila meno svojej najmladšej dcérky, no speváčka Taylor Swift vo svojej pesničke „Betty“ potvrdila jej meno. V texte taktiež spomína mená ich starších dcér.

NAJMENŠIA VS. STARŠIE

V januári Lively popísala, ako sa jej dve staršie dcéry prispôsobili, že budú mať ďalšieho súrodenca. „Najstaršia James sa z toho veľmi tešila, no prostredná Inez z toho veľmi nebola nadšená“, uviedla. „Uvažujeme o tom, že si ju necháme“, zasmiala sa Blake v show Jimmyho Fallona.

„Naša prostredná dcéra sa od nej drží ďalej – povedala som jej: „Budeš ju učiť všetko, čo vieš. Naučíš ju všetko o mestách a oblohe, o kvetoch a o Santovi. Čokoľvek, čo budeš chcieť.“ A ona jej na to odpovedala: „Nemilovala som ťa, ale teraz už áno“.

Zdroj: usmagazine.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife