Každý človek je iný, a rovnako berie aj ľudí okolo seba. Niekto sa dokáže ľahko vcítiť do problému druhého, a iný si ani nevšimne, že sa jeho blízky trápi. Nie žeby ho to nezaujímalo, ale nemá v sebe na to potrebnú empatiu. O ňu sa nemusia báť ľudia, ktorí sú narodení v jednom z týchto 3 znamení. Tí ťa vždy pochopia.

Rak

Rak je všeobecne jedno z najcitlivejších znamení, takže dobre vie, aké je to potýkať sa s emóciami a vnútornými problémami. Preto ľahko vycíti, ak niekoho niečo trápi, a ponúkne mu rozhovor, aby mu mohol pomôcť. Taktiež chápe, že nie o všetkom sa dá ľahko hovoriť, a preto človeka do ničoho netlačí, čím mu ešte viac pomáha. Najviac ho trápi, ak má problém jeho milovaná osoba, vtedy sa jej snaží pomôcť, nech už to stojí čokoľvek.

Váhy

Človek narodený v tomto znamení neznáša nespravodlivosť a konflikty. Ak nastane nejaký problém, snaží sa pomôcť s jeho vyriešením, aj keď sa ho to priamo netýka. Vždy je ochotný podať ruku svojim blízkym a jeho srdce ich vďaka naozaj poteší. Od narodenia ide o milého človeka, ktorý je veľký dobrák, a najšťastnejším ho robí vedomie, že mohol niekomu pomôcť.

Ryby

Ryby sú azda najviac empatické znamenie vôbec. Ako každý správny poslucháč má človek tohto znamenia veľmi silnú intuíciu, čo je pri tomto veľmi dôležité. Vždy vie, čo má povedať tak, aby druhému neublížil a slová vyberá citlivo. Jeho detektívnym schopnostiam neujde, ak pred ním niečo skrývaš. To, že ťa niečo trápi vycíti už po pár prehodených vetách.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.