Nešťastná

Chlap po tvojom boku ťa dokáže urobiť šťastnou, ale aj naopak. Škoda, že to nemá napísané na čele už na prvom stretnutí. Preto to všetko budeš musieť zistiť až počas samotného vzťahu. Sú však znaky, vďaka ktorým veľmi rýchlo pochopíš, že po boku tohto chlapa budeš nešťastná.

Tieto 4 znaky ti na to úplne stačia.

Zle rozpráva o svojej bývalej

Mohli mať naozaj veľmi nezdravý vzťah, v ktorom mu bola neverná a dosť mu ubližovala. Neznamená to však, že teraz na ňu môže nadávať v tvojej prítomnosti a želať jej to najhoršie.

Takéto správanie poukazuje na to, že sa buď ešte nedostal z rozchodu, alebo sa nevie slušne správať k ženám. Nemusí ju mať rád, ale nemal by ju zhadzovať pred ostatnými. 

Nevie sa normálne správať k svojim rodičom

Vieš, ako sa hovorí, ako sa chlap správa k svojej mame, tak sa bude správať aj k tebe. Častokrát je to naozaj tak a nie len k mame, ale aj k otcovi.

Spozornieť by si mala najmä vtedy, keď sa oni sa k nemu správajú úplne normálne, ale on si dovoľuje na nich zvyšovať hlas, možno dokonca aj nadávať alebo ponižovať ich. Utekaj od neho, čo najďalej, pretože je dosť možné, že ďalšia v poradí budeš ty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating