Po čom ženy túžia. To je otázka, na ktorú sa snažia nájsť chlapi odpoveď už zopár generácií. A pritom to nie je s nami vôbec ťažké. Sme skromné stvorenia, či? Toto sú 4 veci, o ktorých tajne sníva každá žena!

Romantické gesto

Večera pri sviečkach pripravená partnerom, bozkávanie v daždi, kytica kvetov do práce, alebo iné romantické klišé. Jemne presladené scénky sa zdajú byť len vo filmoch, ale naozaj by sme raz chceli niečo podobné zažiť. Aj keď tvrdíme, že nám nič také nechýba.

Jesť a nepribrať

Nebudeme si klamať. Ak by sa nám mohla splniť aspoň jedna vec, bola by to táto. Mať super postavu a nemusieť pritom sledovať to čo jeme, to je sen! Ktorá by si nechcela vychutnať pizzu bez výčitiek?

Pozornosť v posteli

Áno milí chlapi, v posteli ide stále o dvoch ľudí, takže na nás nezabúdajte! Zaslúžime si totiž rovnakú pozornosť, či už pri predohre, alebo dohre. Aj keď si to občas nechávame pre seba, túžime po tom, aby ste si to uvedomili a venovali ste sa nám rovnako tak, ako my vám.

Vzťah na jednu noc

Opakom predošlého bodu je jeden hriešny sen, a to užiť si takzvanú jednorázovku s cudzincom. To veru ťažko priznáme aj pred najlepšou kamarátkou, ale snáď neexistuje žena, ktorá tajne nesnívala o tom, aké vzrušujúce by to mohlo byť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.