Nové seriály
Instagram/houseofthedragons, Instagram/themissland_

Keď hľadáš tip na to, čo si pozrieť, máš dve možnosti. Buď siahneš po niečom, čo je overené, videla si to miliónkrát a vieš, že ťa to nesklame, alebo si vyberieš nejakú novinku. Pri tej ide do istej miery o risk. Preto máme pre teba štyri nové seriály, ktoré mali premiéru len nedávno, no ich pozretie rozhodne nebudeš ľutovať. 

Vybrali sme pre teba viacero streamovacích platforiem, aby si si mohla vybrať naozaj čokoľvek. Každému sa, samozrejme, páči niečo iné, no tieto 4 nové seriály by mali dostať minimálne šancu. Obľúbenými sa stali hneď aj u divákov.

House of the Dragon

Na tento seriál sme čakali dlho. Pozrieť si ho môžeš na HBO Max. Ak si videla Hry o tróny, toto je doslova povinná jazda. Dej sa odohráva približne 200 rokov predtým, čo sme videli v pôvodnom seriáli a uvidíš tam napríklad to, ako sa Daenerys dostala k svojim drakom.

Sandman

Na Netflixe odporúčame seriál Sandman. Túto postavu môžeš poznať napríklad aj zo staršieho animáku Legendárna partia. Teraz je to však o trochu inom. Pán snov Sandman dokáže tvoje sny premeniť aj na hotovú nočnú moru.

I Am Groot

Groot bol jednou z najobľúbenejších postáv z filmov Strážcovia galaxie. Teraz dostal na Disney+ vlastný animovaný seriál, kde je on hlavnou postavou. Túto roztomilú postavičku jednoducho musíš milovať.

She-Hulk: Attorney at Law

Na Disney+ ťa čaká aj ženská verzia superhrdinu Hulka, ktorá je v bežnom živote právničkou. Každý týždeň sa môžeš tešiť na novú epizódu. Ak máš rada Marvelovky, toto musíš mať na svojom zozname.

Ak hľadáš viac tipov, pozri si naše odporúčania, čo Slováci sledujú najviac, prípadne tipy na augustové novinky na Netflixe

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife