Niektorí z nás hľadajú teplo domova tu na Slovensku. Iných skôr lákajú nepoznané a vzdialené miesta niekde vo svete. Možno je to o výchove, možno o prostredí, v ktorom sme vyrastali a možno sa na tomto rozhodnutí podpíše práve znamenie, v ktorom si sa narodila.

My veríme, že isté znamenia majú vďaka svojim povahovým črtám väčšiu pravdepodobnosť, že sa presťahujú niekam do zahraničia. Možno sa nikde necítia ako doma, a možno sa tak dokážu cítiť všade.

 Jedno je však isté, ich duša je dobrodružná a núti ich neustále objavovať svet a prispôsobovať sa zmenám.

Baran – nedovolí strachu aby ho obmedzoval

Nie len že žije pre prítomnosť, baran žije v budúcnosti. Nebojí sa výziev a rád im kráča naproti. Ak sa naskytne zaujímavá príležitosť niekde v zahraničí, ani na chvíľu nezapochybuje a vrhne sa na ňu. Ak majú v hlave istú predstavu o tom, ako budú veci fungovať, nezastaví ich takmer nič. Často koná impulzívne, práve preto je otvorený možnostiam.

Would you dare fly over an active volcano? cc: @charlyjordan

A post shared by traveler. (@traveler) on

Strelec – vždy sníval o veľkom dobrodružstve

Základnou črtou strelca je, že je rodený dobrodruh. To, že v budúcnosti bude žiť v zahraničí plánuje už od detstva. Je v jeho povahe, že potrebuje neustále objavovať nové miesta, zažívať neobvyklé situácie, spoznávať nových ľudí a učiť sa jazyky. Domov pre neho nie je jedno miesto, domov si dokáže vytvoriť všade. A práve preto nemá najmenší problém zapadnúť. Na jednom mieste však nedokáže dlho zotrvať. Potrebuje sa presúvať ďalej, aby naplnil túžbu po dobrodružstve, ktorá mu koluje v žilách.

Pool days with you 😘 @courtneypaiige @ryanaltergott

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Vodnár – chce objavovať nové kultúry

Vodnár je pravdepodobne najunikátnejšie a najvýstrednejšie znamenie zverokruhu. Na jednej strane miluje ľudí, na druhej však nedokáže zapadnúť. Práve preto má túlavé topánky a snaží sa nájsť miesto, kde sa bude cítiť ako doma. Navyše ho ženie túžba zmeniť svet. Prísť na miesto, kde jeho prítomnosť bude prínosom pre spoločnosť. Je od prírody otvorený a liberálny a verí tomu, že svet sa potrebuje spojiť. Rovnosť a prijatie odlišností medzi národmi sú jeho ideou.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.