Mužské znamenia, ktoré nepoznajú romantiku

Sú muži, ktorí by ti zniesli aj modré z neba, len preto, že sa na nich pekne pozrieš. Takí, ktorí nosia svojim partnerkám ruže každý utorok, raňajky do postele a nemajú problém vyznať im city verejne. No a potom je tu druhá strana. Chlapi, ktorí slovo romantika nepoznajú. Ktoré mužské znamenia k nim patria?

Aj keď by si to možno chcela, toto nezmeníš. Keď človek v sebe nemá ten cit a túžbu prejavovať lásku gestami ako z filmu, tak to tak bude navždy. Neznamená to však, že nemiluje, len to dáva najavo inak.

Takže, ktoré mužské znamenia nezapaľujú sviečky pri večeri?

Baran

Muž narodený v tomto znamení je človek tvrdohlavý, cieľavedomý a praktický. Vo vzťahu túži byť tým, ktorý má posledné slovo a on si ho aj presadí. V láske chce skôr vládnuť a má sklony k agresivite. A to nie sú dobré základy pre romantiku.

Ak sa zamiluje, svojej polovičke rád zaplatí za dobré večere či materiálne darčeky, no to je asi tak všetko z jeho prejavu náklonnosti. Radšej vyrazí na spoločný výlet, ako by mal popíjať vínko pri jej obľúbenom filme.

Vodnár

Tento chlap sa označuje za tajomný a komplikovaný typ. Chce byť nezávislý a žije si priam bohémskym životom. A práve preto je pre neho romantika symbolom prílišného záväzku.

Ak by mal robiť niečo romantické, cítil by sa skôr ako pod papučou, ako keby si ho nejaká žena obmotala okolo prsta až príliš. Je to skôr sukničkár a činy, ktoré by sa ženám zdali byť plné citu, mu pripadajú nudné a prvoplánové.

Blíženci

Mužské znamenia, ktoré si nepotrpia na romantiku, dopĺňa rozhodne Blíženec. V ňom sa skrývajú 2 osobnosti – niekedy to vyzerá, že presne vie, ako ženu potešiť, inokedy sa tvári, že nemá poňatia o tom, čo je vo vzťahu potrebné.

Nemá rád veľké plánovania, preto žene neprichystá nič, na čo by sa musel dlhšie pripravovať. Navyše, rýchlo mení náladu, čo sa pri romantickej chvíli môže zmeniť na peklo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy