Každá žena chce na svoj nový objav zapôsobiť v tom najlepšom svetle. Vyzerať dobre však nie je to jediné, na čo by si mala dbať. Pozor by si si mala dať aj na to, o čom hovoríš. Ak ho nechceš rýchlo odplašiť, sama od seba nezačínaj s týmito 3 témami!

Aké mená by dal vašim deťom

Tak tadiaľ cesta nevedie. A tá vaša by sa tu dokonca mohla veľmi rýchlo rozísť. Je pekné, že si možno čerstvo zamilovaná, a že veríš, že vám to bude klapať, no jeho najhlbšie pocity môžu byť trocha iné. Chlapi v počiatočnej fáze vzťahu nesnívajú o tom, ako kráčajú k oltáru. Ak na neho vytiahneš tému ďalekej budúcnosti, v ktorej vás vykresľuješ ako manželov s troma deťmi, môžeš ho raz-dva vyplašiť.

Monológ o tvojom ex

Ak sa téma o vašich bývalých vzťahoch začne spontánne, je to v poriadku. No rozhodne by si nemala sama vyťahovať veci o svojom ex. Žiaden tvoj terajší partner nie je zvedavý na to, ako ho teraz ohováraš, v čom bol zlý, alebo naopak lepší, čo robil inak, … každý chlap je iný. Neporovnávaj. Nevyťahuj. Môže si začať myslieť, že k svojmu bývalému ešte niečo cítiš, alebo mu tým budeš znižovať ego.

Makeup a najnovšie klebety

Je jedno, ako dlho spolu ste, no či ide o prvé alebo desiate rande, existujú témy, ktoré chlapov vôbec nezaujímajú. Makeup, nové trendy v obchodoch, drby o iných dievčatách, … takýmito rečami ho môžeš začať poriadne nudiť a dokonca sa mu tým aj sprotivíť. Radšej hľadaj témy, ku ktorým máte obaja čo povedať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.