DatingZ-Blog

Ty a naše momenty: To je všetko, čo vo svojom živote skutočne chcem a potrebujem

Pár sa bozkáva
Pexels/Vanessa Garcia

Je 02:40 a ty si sa ma spýtal vetu, čo vo svojom živote naozaj chcem. Nebyť vína v mojej krvi, odpoviem ti tak neutrálne. Že všetko, no zároveň nič. Uvedomujem si, že stojím na tenkom ľade na ktorom keď nebudem kráčať opatrne, tak sa prelomí. A preto pri tebe vážim slová.

Avšak čo je to, čo naozaj chcem?

Chcem chodiť svetom ako „strong, independent woman“, ktorá môže robiť veci podľa seba bez výčitiek a neustáleho kontrolovania a vedieť, že mi dôveruješ. Zdolávať životne prekážky a cítiť tvoju podporu. Chcem úspešne doštudovať a nadšene ti hovoriť o všetkých nadobudnutých vedomostiach, ktoré ťa určite budú uspávať.

Chcem mať prácu, do ktorej budem chodiť s úsmevom no zároveň mi dovolí byť s tebou vždy, keď sa bude dať. Precestovať svet a popritom ťa držať za ruku. Chcem tráviť čas s rodinou a kamarátmi a s úžasom sledovať, ako sa ťa zbožňujú. Vychutnávať si kávu na námestí a sledovať slnko mojich dní, ktoré si objednáva pivo.

Chcem plakať pri filme a byť v tvojom náruči. Smiať sa na trápnych vtipoch a hovoriť ti ich miliónkrát dookola. Chcem chodiť kilometre a nepoznať smer a hundrať, až ti budem liezť na nervy. Spievať nahlas v aute a sledovať tvoje zhrozené pohľady. Chcem do noci viesť dlhé rozhovory a ráno spolu nadávať na krátky spánok.

Chcem sa pozerať do tvojich nádherných očí a nevedieť  sa od nich odtrhnúť. Sledovať nočnú oblohu plnú hviezdy, vidieť padať hviezdy a aby moje želanie stálo vedľa mňa. Chcem sa venovať mojim koníčkom ale zároveň podporovať aj tie tvoje. Zaspávať s úsmevom na perách a tešiť sa na ďalší deň.

Je toho veľa, čo vo svojom živote naozaj chcem, priznávam.

Avšak, všetko toto chcem zažiť jedine s tebou. Pretože ty si odpoveď na tvoju otázku, čo naozaj chcem, potrebujem. Túžim po tom, aby si vedel, že už sa ničím nedám odradiť a budem tu stále pre teba. Vždy to tak bolo a vždy aj bude. Nech sa deje čokoľvek.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating

Comments are closed.