Unsplash/Toa Heftiba

Ak si vo vzťahu, skôr či neskôr nadíde tá chvíľa, kedy spolu začnete bývať. Nie že by sme ťa chceli od toho nejakým spôsobom odhovárať, iba ťa chceme varovať a pripraviť na to, čo všetko ťa môže čakať. Lebo spoločné nažívanie s mužom býva síce pekné, no niekedy aj poriadne náročné.

Samozrejme, že nemôžeme hádzať všetkých mužov do jedného vreca, no po rozhovoroch s viacerými kamoškami či známymi sa môžeme zhodnúť na tom, že veľa mužov je podobných a ak ten tvoj nasledovné veci nebude robiť, ide skôr o svetlú výnimku.

Na čo všetko sa musíš pri živote s mužom pripraviť? Na toto!

1. Všade po byte bude nechávať rozhádzané oblečenie. Niekedy ho nechá dokonca na koši na bielizeň namiesto toho, aby to vhodil dovnútra.

2. Vo vani a v umývadle budú po ňom ostávať chlpy. A taktiež zubná pasta. Aj keď mu to budeš pripomínať, neodprace si ich po sebe.

3. Ak si nebudeš chcieť sadnúť na studenú misu, záchodovú dosku si budeš musieť sklápať sama.

4. Niekedy sa bude správať ako malé dieťa, ktoré si nič nevie nachystať. Od teba bude čakať, že všetko mu naservíruješ priamo pod nos.

5. Po byte bude nechávať prázdne obaly od potravín, taniere alebo poháre. Smetný kôš, drez alebo umývačka pritom nie sú tak ďaleko.

6. Nič nebude vedieť v byte nájsť. Aj keď mu povieš, kde presne sa to nachádza, neuvidí to dovtedy, kým sa nepostavíš a nepôjdeš mu to ukázať.

7. Keď bude sledovať telku alebo sa hrať na mobile či playku, nikdy ťa nebude počúvať, aj keď sa bude tváriť, že áno. Ak sa ti to nechce opakovať znova, radšej sa ani nenamáhaj.

8. Keď sa rozhodne, že ti v kuchyni niečo nachystá, priprav sa na ten neporiadok, čo po ňom ostane. A taktiež na hlášku, že keď on varil, ty to musíš upratať.

9. Ak ráno nepôjdeš na záchod prvá, môže ti aj prasknúť mechúr. Chlapi si tam radi posedia, aby si pozreli všetky nové videá alebo správy.

10. Na jeho budík sa vždy zobudíš prvá ty a musíš ho pomykať, aby ráčil vstať a vypnúť ho.

11. Nikdy sa nezhodnete na ideálnej teplote v miestnosti. Jednému z vás bude proste vždy zima a tomu druhému teplo.

12. Sám od seba len málokedy s niečím pomôže alebo urobí nejakú domácu prácu. A ak budeš nahnevaná, že ti v ničom nepomáha, odpovie ti, že si ho o nič neprosila.

13. Na otázku, čo máš navariť, odpovie takmer vždy NEVIEM alebo TO JE JEDNO.

Určite by sa toho dalo nájsť oveľa viac, no nechceme ťa od spoločného bývania úplne odstrašiť. Toto ber ako taký základ, s ktorým sa stretla takmer každá jedna z nás.  

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating